Serenay Sarıkaya’ya Şok! Yapımcı Dizisini İptal Etti! Baruş Arduç İkinci Plana Attırdı!

Serenay Sarıkaya’ya Şok! Yapımcı Dizisini İptal Etti! Baruş Arduç İkinci Plana Attırdı!, arayışı içine giren okurlarımız için Serenay Sarıkaya’ya Şok! Yapımcı Dizisini İptal Etti! Baruş Arduç İkinci Plana Attırdı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Serenay Sarıkaya’ya Şok! Yapımcı Dizisini İptal Etti! Baruş Arduç İkinci Plana Attırdı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Serenay Sarıkaya’ya Şok! Yapımcı Dizisini İptal Etti! Baruş Arduç İkinci Plana Attırdı!

Serenay Sarıkaya’nın dizisi iptal edildi! Netflix için çekilen diziye Sultan Alparslan dizisi engeli geldi. Barış Arduç, Serenay Sarıkaya’nın önünü kesti!

Kanunsuz Topraklar Reytinglerde Rekor Kırmaya Hazırlanıyor!

Kanunsuz Topraklar Reytinglerde Rekor Kırmaya Hazırlanıyor!

Netflix’te yayına girecek olan ve heyecanla beklenen Serenay Sarıkaya’nın başrol oynayacağı Şahmeran dizisisi iptal edildi! Serenay Sarıkaya yaşamının şokunu yaşadı. Sarıkaya’yı ikinci plana attılar!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin geriye dönük olarak çekileceği yeni dizisi TRT’nin yeni dizisi Sultan Alparslan dizisi için Serenay Sarıkaya bile unutuldu.

Sultan Alparslan’a hayat verecek olan Barış Arduç’un gelişiyle birlikte Uyanış Büyük Selçuklu ekibi komple diziden çıkarılırken yalnızca Mehmey Özgür bulunacak. 

Barış Arduç’un Tims&B’nin Netflix için çekeceği yeni dizisi Serenay Sarıkaya’lı Şahmeran dizisinden yeni dizi Sultan Alparslan için vazgeçtiği bilgisine ulaşıldı.

Adana’da çekilecek olan Şahmeran dizisinde Serenay Sarıkaya’nın yeni partnerinin kim bulunacağı merak konusu oldu. 

YILLAR ÖNCE BARIŞ İLE AYNI DİZİDE OYNAMAK İSTERİM DEMİŞTİ!

Serenay Sarıkaya seneler önce Elçin Sangu ile yer adldığı Kiralık Aşk dizisiyle adından söz ettiren Barış Arduç için “Barış Arduç’la aynı çalışmada yer almak isterim” diyerek bir açıklama yapmıştı.

Bunun üzerine Barış Arduç bu kelimelerin hatırlatılması üzerien, “Çok nazik. Teşekkür ederim Serenay’a. Ben de isterim tabiki. Kısmet bu işler. Denk gelirsek güzel olur” demişti.

Yapımcılar tam ikiliyi aynı çalışmada partner yapmıştı ki, Barış Arduç’tan beklenmedik hamle geldi. Barış Arduç tercihini TRT’nin tarihi dizisinden yana yaptı. 

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker