Diziler

Camdaki Kız Nalan ve Muzo Yakınlaşıyor! Ne Zaman Beraber Olacaklar Diye Bekleyenlere Müjde!

Camdaki Kız Nalan ve Muzo Yakınlaşıyor! Ne Zaman Beraber Olacaklar Diye Bekleyenlere Müjde!, arayışı içine giren okurlarımız için Camdaki Kız Nalan ve Muzo Yakınlaşıyor! Ne Zaman Beraber Olacaklar Diye Bekleyenlere Müjde! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Camdaki Kız Nalan ve Muzo Yakınlaşıyor! Ne Zaman Beraber Olacaklar Diye Bekleyenlere Müjde! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Camdaki Kız Nalan ve Muzo Yakınlaşıyor! Ne Zaman Beraber Olacaklar Diye Bekleyenlere Müjde!

Burcu Biricik’in başrollerinde olduğu Camdaki Kız dizisi dün akşam yine adından söz ettirecek bir bölüme imza attı. 

Yayına girdiği her bölüm sosyal platformda gündem olan Camdaki Kız dizisi dün akşam yine bomba bir bölümle seyirci ile buluştu. Camdaki Kız dizisinin yeni bölüm fragmanı ise Muzo ve Nalan birleşmesini bekleyenleri heyecanlandırdı. 

Camdaki Kız dizisi dün akşam 6. bölümü ile ekranlara geldi. Yine sosyal platformda konuşulacak bir bölüme imza atan Camdaki Kız dizisinin 7. bölüm fragmanında ise Muzo rüzgarı vardı. 

CAMDAKİ KIZ SON BÖLÜMDE OLANLAR OLDU

Camdaki Kız dizisinde dün akşam yayına giren 6. bölümde Feride, Sedat ve Nalan’ın el ele tutuşmasını televizyonda görünce Nalan’a ceza vermek için eline alçı sürer. Bu arada Rafet ise gelini Nalan için kesenin ağzını açar ve en kıymetli arsasını Nalan’a veriri ve araba alır. Ev halkı da bu durum karşısında şaşırır ve kriz çıkar. Muzo ise cimriliği ile ünlü olan Rafet’in böyle bir şey yapmasının altından bir hesap olduğunu biliyordur. Camdaki Kız dizisisinin son sahnesinde ise olanlar olur. Nalan kendisine engel olamaz ve Sedat ile öpüşür. O sırada Feride bunu görür. 

Camdaki Kız 7. bölüm fragmanında ise Feride, Nalan’a bu öpüşmenin hesabını sormak için adeta işkence eder. Feride’nin Nalan’ı önce dövdüğü ardından da bir şey içirdiği görülür. Nalan içtiği şey karşısında zor anlar yaşar ve kötüleştiği bir sırada Muzo, Nalan’ı görür ve onu bayılacağı sırada tutar. 

Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları!

Maraşlı Dizisinden Elveda Mesajı! Yasak Elma Rüzgarları!

NALAN VE MUZO BERABER OLABİLECEKLER Mİ?

Muzo ve Nalan’ın bu anları sosyal platformda Muzo ve Nalan birleşmesini isteyenler için adeta müjdeli haber olarak görüldü. Peki Nalan ve Muzo bir birlerine aşık olacaklar mı? Kitaptan değişik bir biçimde seyredilse de uyarlamaya görünen o ki Nalan her zaman Sedat’a kör kütük aşık olarak kalacatır. Muzo ise aşkını içinde yaşamak zorunda kalacak ve acı çekecektir.   

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün