Diziler

MED Yapım Duyurdu! Sadakatsiz Final Tarihi Açıklandı! Çok Büyük Sürprizler Yaşanacak!

MED Yapım Duyurdu! Sadakatsiz Final Tarihi Açıklandı! Çok Büyük Sürprizler Yaşanacak!, arayışı içine giren okurlarımız için MED Yapım Duyurdu! Sadakatsiz Final Tarihi Açıklandı! Çok Büyük Sürprizler Yaşanacak! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız MED Yapım Duyurdu! Sadakatsiz Final Tarihi Açıklandı! Çok Büyük Sürprizler Yaşanacak! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

MED Yapım Duyurdu! Sadakatsiz Final Tarihi Açıklandı! Çok Büyük Sürprizler Yaşanacak!

Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrolünde olduğu ve tanıtımlarından beri büyük bir merakla takip edilen ve gündem olan dizi Sadakatsiz dizisinde bomba üstüne bomba gelişmeler bilgisi verildi!

BBC’nin Doctor Foster adlı 10 bölümlük yapımından bir araya getirilen ve reytingler tutunca uzatılmaya karar verilen Sadakatsiz dizisinde sürpriz gelişmeler seyircilerin ağızını açık bırakacak. 

Cansu Dere’nin seneler sonra ekranlara döndüğü, Şevval Sam’ın başarılı oğlu Taro Emir Tekin’in seyirciye kazandırıldığı, Melis Sezen’in şansının döndüğü Sadakatsiz dizisinden süpriz haberler geldi.

Sadakatsiz dizisine son kez Bennu Yıldırımlar dahil olmuş ve Cansu Dere ile uyumu bi hayli başarılı bulunmuştu. İkilinin mimiksiz ve soğuk duruşları sosyal platformda büyük yorumlar almıştı. Sadakatsiz dizisnde bomba gelişmeler daha yaşanacak!

Cansu Dere’nin yine kendisine hayran bıraktığı bir rolle ekrana dönmesi, Melis Sezen, Taro Emir Tekin ve Gözde Seda Altuner’in seyirciye kazandırılarak parladığı Sadakatsiz dizisinde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Yayına girdiği tanıtımlarından bu yana büyük bir heyecanla takip edilen Sadakatsiz dizisinde beklemedik bomba haberler var.

ORJİNAL SENARYO BİTTİ, YAZILAN SENARYO TIKANDI MI?

Aldatılan bir kadının psikolojik durumunun anlatıldığı Sadakatsiz dizisi orjinal senaryonun bitmesi üzerine uzatılmaya karar verilmişti. Dizi son bölümler orjinal senaryonun dışına çıkmış fakat yinede büyük heyecan yaratan bölümlere imza atmayı başarmıştı. 

Son bölümle yaşananlar sonrası ise dizide senaryonun artık nasıl ilerleyeceği merak konusu olmuştu. Sadakatsiz son bölümünde Derin artık iyice kendini aşarak psikolojik olarak ruh halinin iyi olmadığını herkesi önünde ilan etmiş annesi Gönül bile bu durumu kabullenmişti. Peki şimdi ne olacak? Derin’in hikayesi artık nasıl uzatılabilir, senaryo tıkandı derken Med Yapım’dan sürpriz bilgiler geldi.

SADAKATSİZ FİNAL YAPIYOR!

Sadakatsiz dizisi final yapıyor. Son bölüm sonrası artık nasıl devam edecek adı verilen Sadakatsiz’den süpriz bilgi geldi. 

Uyarlandığı 10 bölümlük orjinal senaryonun bitmesi üzerine uzatılan Sadakatsiz dizisinin son bölümü sonrası dizinin artık nasıl devam edeceği merak konusu olmuştu. İşte o bilgi geldi. Dizinin final haberleri gerçekleşiyor.   

Sadakatsiz dizisi önümüzdeki hafta final yapıyor. Lakin merak etmeyin! Dizi sezon finali yaparak ekranlara yalnızca 3 aylığına elveda diyecek. Sadakatsiz dizisi haftaya sezon finali bölümünde ise büyük olaylar yaşanacak.

MedYapım’dan gelen bilgilere göre Sadakatsiz dizisinin haftaya yayına girecek sezon finali bölümünde seyircinin ağzını açık bıracak sürprizler yaşanacak. Bunun bunun yanında dizinin haftaya yayına girecek bölümünden sonra seyirci 3 ay boyunca büyük bir heyecan ve merakla bekleyecek.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMLE NELER OLMUŞTU?

Sadakatsiz dizisinin yayına giren 30. bölümünde Asya geçmiş yaşamında bir gerçekle yüz yüzü kalıyor. Babasının annesini aldattığı kadın Asya, Asya’nın karşısına çıkıyor ve Asya annesi ile alakalı bir gerçekle yüzleşiyor. Asya bu gerçekle bir şeyin daha farkına karıyor ve Derin’in Volkan için büyük bir tehlike olduğunu düşünmeye başlıyor.

Masumiyet Final Bölümü Açıklandı! Final Sahnesi Çekildi!

Masumiyet Final Bölümü Açıklandı! Final Sahnesi Çekildi!

Derin ise Asya’nın izini sürerek Asya’nın geçmiş aile yaşantısına dair her şeyi öğreniyor ve Ali’nin doğum gününde herkesin ortasında delirmiş gibi Asya’yı rezil etmeye çalışıyor. Asya’da bunun üzerine Derin’in hamileliğinin yalan olduğunu açıklıyor.  

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün