Bilgi

Garanti Bankası Bütün Emeklilere Karşılıksız, Kefilsiz, Şartsız 1.650 TL Ödeme Yapıyor

Garanti Bankası Bütün Emeklilere Karşılıksız, Kefilsiz, Şartsız 1.650 TL Ödeme Yapıyor, arayışı içine giren okurlarımız için Garanti Bankası Bütün Emeklilere Karşılıksız, Kefilsiz, Şartsız 1.650 TL Ödeme Yapıyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Garanti Bankası Bütün Emeklilere Karşılıksız, Kefilsiz, Şartsız 1.650 TL Ödeme Yapıyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Bütün Emeklilere Karşılıksız, Kefilsiz, Şartsız 1.650 TL Ödeme Yapıyor

Garanti Bankası yeni bir kampanya açıkladı. Son dakika olarak resmi internet sitesi üzerinden verilen bu haberde, SSK, Bağkur ve Emekli sandığı emeklilerine 1.650 TL’ye kadar ödeme yapıldığını açıkladı. Bu kampanyada her hangi bir karşılık istenmiyor. Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı alırsanız maaşınıza göre siz değerli okurlarımıza 1.650 TL’ye kadar ödeme yapılacak. 

Banka emekli promosyon ödemelerinde yeni bir kampanya başlattı. SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emeklileri için yeni bir paket bilgisi verildi. Emekli maaşlarını Garanti Bankası’na taşıyan bireyler, 1.650 TL’ye kadar ödeme alacaklar. 3 yıllık maaş taahhüttü verirseniz, bankadan karşılıksız, geri ödemesi olmayan 1.650 TL alabileceksiniz. Başvuru yapacak olan bireyler, Garanti bankası şubelerine giderek, emekli maaşlarını taşımak istediklerini belirtmeleri yeterli gelmektedir. 

Garanti Bankası emekli promosyon özellikleri nedir?

Garanti Bankası yeni promosyon ayrıntı kısmını paylaşımı yaptı. Nakit promosyon ödemeleri alacak olan bireylerin, emekli maaşlarını Garanti Bankası’na taşıma şartı mevcuttur. Nakit promosyonlar 3 yılda bir verilecek. Bu üç yıllık taahhüt ardından tekrardan bankanın yapmış olduğu kampanyalara, 3 yıl daha uzatarak katılabileceksiniz. 

Esnafa 2.Faz Ödemeleri 4.000 TL ve 6.000 TL Olacak

Esnafa 2.Faz Ödemeleri 4.000 TL ve 6.000 TL Olacak

Garanti Bankası verdiği 1.650 TL emekli promosyonu 3 yıl için 1 kere verecektir. Bu para geri istenmemektedir. Yalnız bu 3 yıl içinde emekli maaşınızı başka bankaya taşırsanız, Garanti Bankası üzerinden aldığınız emekli promosyonu geri ödemeniz gerekmektedir. 

Garanti Bankası 1 Temmuz 2021 tarihine kadar bu kampanyayı sürdüreceğini açıkladı. Verilen promosyon miktarları da bireylerin emekli maaşlarına göre değişiyor. 1.650 TL emekli promosyonu almak için şu biçimde işlem yapılıyor. 

  • Emekli maaşı 1.500 TL’ye kadar olan bireylere 1.250 TL emekli promosyonu verilecek.
  • Emekli maaşı 1.500 TL ve 2.500 TL içinde olanlara 1.450 TL emekli promosyonu verilecek
  • Emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olanlara ise bankanın son dakika yaptığı kampanya olan 1.650 TL emekli promosyonu verilecek.

Emekli Maaşını Taşıyanlara Kampanyalar

Garanti Bankası emekli maaşını taşıyan bireylere bunun bunun yanında kampanyalarda yapıyor. Emekli maaşını alan bireylere, banka yapacakları EFT ve Havale gibi para gönderme işlemlerinde ücret almayacak. ATM’ler üzerinden para çekme işlem limiti 5.000 TL olacak. Ayrıca emekli maaşını bu bankaya taşıyanlara aidatsız bonus emekli maaşına özel kredi kartı verilecek. Tüm bu işlemleri banka şubesine maaş taşıması ardından yapabileceksiniz. Emekli maaşınız Garanti Bankası şubelerine taşındıktan sonra kredi işlemleri de bi hayli basit olacak. Kredi işlemleri için banka siz değerli okurlarımıza limit açacak ve gereksiniminiz olduğu zaman bu limitte kredi kullanabileceksiniz. Garanti Bankası bunun bunun yanında emeklilere internet bankacılığı ve bankanın mobil uygulaması üzerinden de kredi olanağı sağlayacak. Emeklilere özel yapılacak kredi kampanyalarında siz değerli okurlarımıza özel kredi hizmetleri sunulacak ve düşük faizli işlemler yapılacak. 36 ay vadeli kullanılacak bu kredilerde kredi ilk taksit ödemelerini de 3 ay ertelemeli yapacaksınız. Garanti Bankası şubelerine giderek istediğiniz zaman da kredi alabileceksiniz. Üstelik yalnızca kimlikle. Bu kampanyaları düşünüyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek işlemler ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün