Bilgi

Ziraat Bankası 100.000 TL’ye Ev Satışı ve Konut Kredisi Veriyor, Resmen Duyuru Yapıldı

Ziraat Bankası 100.000 TL’ye Ev Satışı ve Konut Kredisi Veriyor, Resmen Duyuru Yapıldı, arayışı içine giren okurlarımız için Ziraat Bankası 100.000 TL’ye Ev Satışı ve Konut Kredisi Veriyor, Resmen Duyuru Yapıldı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Ziraat Bankası 100.000 TL’ye Ev Satışı ve Konut Kredisi Veriyor, Resmen Duyuru Yapıldı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası 100.000 TL’ye Ev Satışı ve Konut Kredisi Veriyor, Resmen Duyuru Yapıldı

Esnafa 2.Faz Ödemeleri 4.000 TL ve 6.000 TL Olacak

Esnafa 2.Faz Ödemeleri 4.000 TL ve 6.000 TL Olacak

Ziraat Bankası, son dakika olarak yapmış olduğu açıklama ile birlikte ev almak isteyenler için müjdeli bir haber verdi. Ev almak isteyenlerin bankalar üzerinden kullanmış oldukları konut kredileri için faiz oranları güncellendi. Ziraat Bankası, resmi internet sayfası üzerinden bunun bunun yanında yeni konut ilanları yayınlanmaya başlandı. Daha önce bu banka üzerinden krediyle alınmış evlerin ödenmemesi durumunda bu evlerin tekrardan bankaya geçerek, ev satışları yapılmaktadır. Bunlara bir diğer adıyla icralık ev satışları da denilmektedir. Ziraat Bankası, bu ev satışlarında 100000 TL den başlayan fiyatlar ile ucuz ev satışını da kendi bankasından vermiş olduğu konut kredisi ile birlikte yapacak. 

Ziraat Bankası üzerinden alınan konut kredileri belirli dönemler içinde ödenmezse, tekrardan bankaya geçerek, banka bu evi satma yetkisine sahip olmaktadır. Ziraat Bankası, bu durumda olan evleri satarken de kendi gerçek fiyatının altında sayılara satmaktadır. Sizlerde Ziraat Bankası üzerinden alınacak olan bu evlere, ihale usulü ile girerek, ilanlara teklif verebilirsiniz. 100000 TL den başlayan fiyatlar ile ucuz ev satışlarını, Ziraat Bankasının resmi internet sitesinden sürekli olarak olarak güncellendiğini aktarabiliriz. Eğer sizlerde bu evleri almak istiyorsanız, Ziraat Bankası üzerinden verilen konut kredileri ile birlikte bi hayli hızlı bir biçimde işlem yapabileceksiniz. Şimdi siz değerli okurlarımıza haberin ayrıntı kısmını verelim…

Ziraat Bankası 100 bin TL Ev ve Konut Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası, bu hususta bir çok ilde satış yapmaktadır. 100 bin TL’ye kadar alacağınız ev için banka bunun bunun yanında, yüzde yüzüne konut kredisi vermektedir. Bankanın istediği yalnızca yüzde onluk ihale miktarını kendi hesabınıza yatırmış olmanızdır. Ayrıca kredi sicili uygun olan bireylerin kredi onayı de verilip evin ihalesi, o insana kaldıktan sonra konut kredisi kullandırılır. Ziraat Bankası üzerinden konut kredisi alacak olan bireylerinde bazı şartlara uygun olması gerekiyor. şimdi dilerseniz bu şartlara bir bakalım. 

Konut kredisi şartları 

Konut kredisi alacak olan bireyler, 180 ay vadeye kadar Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanabiliyorlar. Banka genelde bireylere banka politikalarına uygun olmaları durumunda konut kredisi olanağı vermektedir. Konut kredisi başvurusu yapacak olan bireyler banka kredi sicili uygun olması ile birlikte gelir durumlarına da bakarak onay verilmektedir. Sigortalı olarak bir iş yerinde çalışıyorsanız, bu banka üzerinden en az 6 aylık sigortanızın yatmış olması durumunda kredi onayı alabilirsiniz. Emekli olan bireyler için emekli maaşlarını bu bankadan alması, esnaf olan bireyler için ise vergi levhalarının en az iki senedir faal bir biçimde çalışıyor olması gerekmektedir. 

Belirtilen şartlara uygun olmanız durumunda satış yapılan gayrimenkulleri de Ziraat Bankasının resmi internet sitesi üzerinden bakabilir ve ihalelere giriş uygulayabilirsiniz. Bu konuyla alakalı geniş bir şekilde bilgileri almak için bankanın resmi internet sitesine girebilir yahut müşteri hizmetleri numarası olan 0850 220 00 00 arayabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün