Diziler

Masumlar Apartmanı İnci ayrılığında büyük sır! Meğer Farah Zeynep Abdullah

Masumlar Apartmanı İnci ayrılığında büyük sır! Meğer Farah Zeynep Abdullah, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı İnci ayrılığında büyük sır! Meğer Farah Zeynep Abdullah ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı İnci ayrılığında büyük sır! Meğer Farah Zeynep Abdullah sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı İnci ayrılığında büyük sır! Meğer Farah Zeynep Abdullah

TRT 1 ekranların bi hayli beğeni alan dizisi Masumlar Apartmanı sezon finali yapıyor! Masumlar Apartmanı sezon finali gözyaşlarını sel etse de gelen bilgiler bi hayli ilgin.! Masumlar Apartmanı İnci kişiliğini oynayan Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılacağı açıklanmıştı. Lakin gerçeğe yine ilan365 ulaştı! İşte Masumlar Apartmanı İnci ve finalde o sır!

Masumlar Apartmanı İnci ölerek diziden çıkıyor!

Her hafta reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı İnci diziden ölerek çıkıyor! Yayına girdiği salı akşamları en fazla izlenen dizi olan Masumlar Apartmanı İnci diziye ölerek elveda diyecek. Lakin Farah Zeynep Abdullah sosyal platformdan diziye sahip çıkmaya sürdürmekte, hatta gazetecilerle sürekli olarak tartışmaları sürdürüyordu!

Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı

Son Yaz dizisi Canan öldü sosyal platform ayağa kalktı! Son sahnede seyredenlerde ciğer kalmadı

Gazeteciyle kavga etti!

Türkiye’de ilk defa ilan365 açıkladığu Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinden çıkıyor ayrılıyor haberi sonrası yeniden gündem olan İnci ölecek mi İnci diziden neden ayrılıyor sorusu yanıt buldu. Masumlar apartmanı dizisinde herşey farklı olabilir!

İnci ölecek mi neden ayrılıyor?

Masumlar Apartmanı dizisinden İnci Eskişehir’e taşınarak diziden ayrılabilirdi. Lakin Farah Zeynep Abdullah, Masumlar Apartmanı dizisinden ayrılmak istedi. Bunun en mühim sebebi geride kaldığı düşüncesiydi. Gülben ve Safiye kişiliğinin arkasında kaldığına inanan Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmak istedi. Masumlar Apartmanı yapımcıları da teklifi kabul etti ve Farah Zeynep Abdullah ölerek diziden ayrılma konusu yazıldı. Ölerek ayrılan oyuncu geri dönme ihtimali hemen hemen olmadığı bilinir. Lakin yine de sürprizi size açıklayalım!

Masumlar Apartmanı 2. sezonda İnci sürprizi!

Masumlar Apartmanı bu hafta sezon finaliyle ekranlara gelecek. Sezon finalinde gözyaşlarını sel edecek ölüm sahnesiyle Masumlar Apartmanı İnci diziden ölerek ayrılacak gibi görünecek. Neredeyse 3 ay boyunca aranacak Masumlar Apartmanı İnci neden ayrıldı merağı sonrası Masumlar Apartmanı İnci geri dönebilir.

Naci taktiği!

Masumlar Apartmanı Naci merak konusu olmuş, gidecek mi gelecek mi dönecek mi sorusu adeta diziye rekorlar kırdırmıştı. Aynı taktikle Masumlar apartmanı İnci öldü mü yaşacak mı diziden ayrıldı mı sorusu sorulacak sorulacak ve müthiş bir senaryoyla yalnızca çocuğunu kurtarmak için İnci geri dönecek bir senaryo da yazıldı.

Farah Zeynep Abdullah gitmek istediği gibi dönmek istediği söylentileri yapımın kabul ettiği, başka bir dizi yada filmle anlaşmaması ve senaryo da ölüm sahnesi güzel bir biçimde gerçek olmadığını anlatırız teklifini kabul ettiği bilgisine ulaşıldı.

Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı 2. sezonda ilk 4-5 bölüm sonra katılıp aynen devam edeceği bilgisine ulaşıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün