Bilgi

Garanti Bankası Faizsiz Kredi Veriliyor, Belirlenen Müşterilere Verilecek! Son 10 Gün

Garanti Bankası Faizsiz Kredi Veriliyor, Belirlenen Müşterilere Verilecek! Son 10 Gün, arayışı içine giren okurlarımız için Garanti Bankası Faizsiz Kredi Veriliyor, Belirlenen Müşterilere Verilecek! Son 10 Gün ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Garanti Bankası Faizsiz Kredi Veriliyor, Belirlenen Müşterilere Verilecek! Son 10 Gün sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Faizsiz Kredi Veriliyor, Belirlenen Müşterilere Verilecek! Son 10 Gün

Kredi kullanmak isteyen müşterileri için düşük faizli ve faizsiz kredi kampanyaları bankalar aracılığıyla yapılmaya devam ediliyor. Garanti Bankası üzerinden yapılan resmi açıklamalar ile birlikte kendi resmi internet sitesi üzerinden de yapılan bu açıklamayla faizsiz kredi bilgisi verildi. Milyonlarca kişiyi yakında zamandan ilgilendiren, Garanti Bankasının vermiş olduğu bu faizsiz kredileri ile alakalı bilgileri siz değerli okurlarımıza sunacağız. 

Şok 16 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu yeni güncel indirim listesi! ŞOK'ta bu hafta neler var?

Şok 16 Haziran 2021 aktüel ürünler kataloğu yeni güncel indirim listesi! ŞOK’ta bu hafta neler var?

Garanti Bankası, ülkemizde kredi ve kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşterilerin ilk tercih edeceği, bankaların başında gelmektedir. Kredi başvurusu yapmak isteyenler içinse bu banka, yeni bir kredi kampanyası yapmaktadır. 5000 TL’ye kadar faizsiz olarak verilecek bu kredilerde, 12 ay vade ile alırsanız hiçbir faiz ödemeden kredinizi kullanabileceksiniz. Garanti Bankası üzerinden yapılan bu kredi kampanyasını kullanabilmeniz içinde bazı şartlar yayınlandı. Şimdi siz değerli okurlarımıza bu kredi nakit başvurusu ve şartları ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz. 

Garanti Bankası Faizsiz Kredi Şartları Yayımlandı

Garanti Bankası, resmi internet sitesi ile de yaptığı bu açıklamayla, faizsiz kredi müjdesinin şartlarında açıkladı. Kredi başvurusu yapmak isteyen bireylerin bankadan 5000 TL’ye kadar kredi kullanmaları durumunda, kredileri için faiz ödemeyeceklerdir. Faizsiz kredi nakit başvurusu yapmak isteyen bireyler, 10 gün içinde bu krediyi alabileceklerdir. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bankadan önceden bir kredi kullanmış olmanız ve bu kredileri düzenli ödemiş olmanız gerekmektedir. 5000 TL’ye kadar alacağınız kredilerde 12 ay vade üzerinde de işlem yaparsanız, banka, siz değerli okurlarımıza  tespit edilen faiz oranıyla kredi verecektir. 5000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen bireyler, bunun bunun yanında Garanti Bankasının, mobil uygulaması üzerinden de bu işlemler için başvuruda bulunabiliyor. 

Bankadan da Başvuru Yapılıyor

Kredi başvurusu yapmak isteyen bireyler banka şubelerine yalnızca kimlikleriyle birlikte giderek de kredi nakit başvurusunda bulunabilirler. Daha önce bu bankadan kredi ve kredi kartı kullanmış olan bireylerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda aynı iş yerinde 3 aydır sigortasının yatmış olması gerekiyor. Verilen bu kredi kampanyası, emekliler içinde geçerlidir. Emekli maaşınızı Garanti Bankası üzerinden alıyorsanız, 5000 TL 12 ay vadeli kredinizi faizsiz olarak kullanabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün