Biyografi

Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu! Gelinim Mutfakta’da bugün çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu! Gelinim Mutfakta’da bugün çeyrek altını kim kazandı?, arayışı içine giren okurlarımız için Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu! Gelinim Mutfakta’da bugün çeyrek altını kim kazandı? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu! Gelinim Mutfakta’da bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu! Gelinim Mutfakta’da bugün çeyrek altını kim kazandı?

Seda Sayan’ın sunumu ile Kanal D ekranlarında yayına giren Gelinim Mutfakta 7 Haziran Pazartesi haftanın ilk gününde çiçeği burnunda bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. Seda Sayan ve kayınvalidelerin jüri üyesi olduğu gelinlerin ise mutfakta bütün kabiliyetlerini sergilemek için kıyasıya rekabet halinde olduğu yarışma programında günün birincisi ve çeyrek altını kazanan yarışmacı merak ediliyor. Peki Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 kim kazandı? Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu ve detaylar haberimizin detay kısmında…

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/dlK29-niqaY?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

Hafta içi her gün yemek tarifleri ve gelinler içindeki rekabet ile dikkat çeken gelinim mutfakta müsabakasından bugün de çiçeği burnunda bir heyecan daha başlıyor. Her gün büyük bir ilgi ile takip edilen Gelinim Mutfakta müsabakasında günün birincisi de merak ediliyor. Günün birincisi olan yarışmacı çeyrek altın kazanırken bunun yanı sıra haftanın finali içinde yüksek puanları aracılığıyla avantajlı duruma geçiyor. Kanal D’de hafta içi her gün 13.15’de başlayan gelinim mutfakta yarışması saat 15.30’da sona eriyor. Peki Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 7 Haziran kim birinci oldu?

Canlı Survivor 2021 5 Haziran tek parça izle! Survivor 2021 5 Haziran eleme adayı kim?

Canlı Survivor 2021 5 Haziran tek parça izle! Survivor 2021 5 Haziran eleme adayı kim?

GELİNİM MUTFAKTA 7 HAZİRAN 2021 PUANLARI

Seda Sayan’ın son kez Gelinim Mutfakta programı son kez haftanın finali bölümü ile seyirci karşısına çıkmıştı. Haftanın finalinde bir yarışmacı veda ederken, yarışmacı ise haftanın birincisi olarak 5 bilezik ödülünün sahibi olmuştu. Yeni bir haftada yeni bir maraton daha başlarken bugün elenen yarışmacı yerine çiçeği burnunda bir isim daha gelecek. Gelinim Mutfakta 7 Haziran 2021 puanları ilerleyen dakikalarda haberimizin detay kısmında olacak.

gelinim-mutfakta-7-haziran-2021-puan

GELİNİM MUTFAKTA 7 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 7 Haziran günün birincisi kim oldu, Çeyrek altını kim kazandı sorusunun yanıtı da bir çok seyirci aracılığıyla merakla araştırılıyor. Günün puan durumu belirlendiktan sonra bugünün birincisi açıklanacak ve çeyrek altını kazanan yarışmacı haftanın ilk gününde belli olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün