Bilgi

Seren Serengil’den kötü haber! Apar Topar Ameliyata alındı! Durumu ağır!

Seren Serengil’den kötü haber! Apar Topar Ameliyata alındı! Durumu ağır!, arayışı içine giren okurlarımız için Seren Serengil’den kötü haber! Apar Topar Ameliyata alındı! Durumu ağır! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Seren Serengil’den kötü haber! Apar Topar Ameliyata alındı! Durumu ağır! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Seren Serengil’den kötü haber! Apar Topar Ameliyata alındı! Durumu ağır!

Seren Serengil’den kötü haber! Seren Serengil acil olarak ameliyata alındı! Verdiği kilolarla dikkat çeken Seren Serengil, sabah saatleri civarında hastaneye kaldırıldı. Seren Serengil sağlık durumu merak ediliyor!

UNESCO ve Guinness Dünya rekorlarına göre yazılı eserleri 7236 kez tercüme edilen en fazla çevirisi yapılan yazar unvanını

UNESCO ve Guinness Dünya rekorlarına göre yazılı eserleri 7236 kez tercüme edilen en fazla çevirisi yapılan yazar unvanını

Seren Serengil’den kötü haber

Seren Serengil sabah 05:30 sularında ameliyata alındı. Artan ağrılar sonucu hastaneye götürülen Seren Serengil, sağlık durumu ile ilgili üzücü haberler geldi.

Safra Kesesi çalışmayacak durumda

Seren Serengil geçirdiği ameliyatlar sebebiyle Safra kesesi çalışmayacak duruma geldi. Seren Serengil safra kesesi alınacağı bildirilen doktorlar,  su içmemesinden kaynaklı yine geçirdiği ameliyat sebebiyle böbreklerde bir araya gelen taşlar kanalı tıkadaığı için acilen ameliyata alındığı bilgisi verildi. 

Seren Serengil sağlık durumu kötü

Doktorlar Seren Serengil durumunun ciddiyetini koruduğu ve herşeye hazırlıklı olmasını ailesinden istedi. Seren Serengil, 7 haziran ameliyata 45 dakika sonra tekrar girecek ve gece olduğu gibi yine riskli bir ameliyat olacak.

Seren Serengil sağlık durumu an ve an siz değerli okurlarımıza aktaracağız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün