Diziler

Gönül Dağı Başrolü Sürpriz Aşkı! Kimse Beklemiyordu! Meğer Gülsüm Ali İlhan

Gönül Dağı Başrolü Sürpriz Aşkı! Kimse Beklemiyordu! Meğer Gülsüm Ali İlhan, arayışı içine giren okurlarımız için Gönül Dağı Başrolü Sürpriz Aşkı! Kimse Beklemiyordu! Meğer Gülsüm Ali İlhan ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gönül Dağı Başrolü Sürpriz Aşkı! Kimse Beklemiyordu! Meğer Gülsüm Ali İlhan sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gönül Dağı Başrolü Sürpriz Aşkı! Kimse Beklemiyordu! Meğer Gülsüm Ali İlhan

Bomba aşk patladı! TRT’nin reyting birincisi dizisi Gönül Dağı’ndan aşk bombası! Kimsenin beklemediği aşk yaşandı!

Gönül Dağı dizisinin başrol oyuncusu Gülsüm Ali İlhan’ın ünlü isimle aşk yaşadığı yaşandı. 26 yaşındaki Gülsüm Ali İlhan kendisinden tam 22 yaş büyük olan ünlü oyuncu ile birlikte!

TRT’nin ilk bölümünden bu yana reyting birincisi dizisi Gönül Dağı’nda Berk Atan ile başrolü paylaşan Gülsüm Ali İlhan gönlünü ünlü oyuncuya kaptırdı. Kendisinden 22 yaş büyük ünlü oyuncu ile aşk yaşayan Gülsüm Ali İlhan’ın aşk bombası patlar patlamaz yorum yağmuruna tutuldu.

Güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan Gülsüm Ali İlhan Gönül Dağı dizisindeki partneri Berk Atan ile yakıştırılan bir partner olmuş ve ikilinin hayranları gerçek hayatta da sevgili olmalarını hayal ettiklerini yazmıştı.

Lakin 26 yaşındaki genç ve güzel oyuncu Gülsüm Ali İlhan gönlünü kendisinden tam 22 yaş büyük olan 48 yaşındaki Durul Bazan’a kaptırdı.

Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor!

Mucize Doktor Final Yapıyor Taner Ölmez Yeni Diziye Hazırlanıyor!

Gülsüm Ali İlhan ve Durul Bazan 2019 senesinde ekranlara gelen ve yalnızca 4 bölüm süren Yüzleşme adlı dizide birlikte rol almıştı.

48 yaşındaki oyuncu Durul Bazan, geçtiğimiz haftalarda Gönül Dağı dizisinin setini ziyarete Eskişehir’e gitti. Burada Gülsim Ali İlhan ve Durul Bazan yavru aslanı elleriyle besledi. İkili içindeki aşk iddiaları böylelikle daha da güçlendi!

DURUL BAZAN KİMDİR?

 20 Eylül 1972 İstanbul doğumludur. Durul Bazan şimdiye kadar birden fazla dizi ve filmde rol aldı. 2000 senesinde Çarli İş Başında isimli dizide Tarkan karakteri ile ekranlara adımını atmıştır. Daha sonra 2001 senesinde başrolünde Mehmet Ali Erbil ve Emel Sayın’ın olduğu Aşkım Aşkım adlı dizide Necati kişiliğini canlandırmış ve ilk çıkışını yaşamıştır.

Durul Bazan’ın şimdiye kadar rol aldğı yapımlar içinde şu ünlü yapımlar mevcuttur;

Papatya ile Karabiber, Martılar Açken, Lahmacun ve Pizza, Yıldızların Altında, Hayat Bilgisi, Yuvam Yıkılmasın, Canım Benim, Tombala, Sensiz Olmuyor, Maskeli Beşler: Irak, Emret Komutanım: Şah Mat, Son Ders: Aşk ve Üniversite, Türkler Çıldırmış Olmalı, Avrupa Avrupa, Kocamın Ailesi, Ağır Romantik

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün