Diziler

Kırmızı Oda Final Yapıyor!

Kırmızı Oda Final Yapıyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Kırmızı Oda Final Yapıyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kırmızı Oda Final Yapıyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda Final Yapıyor!

TV8’in en fazla konuşulan işlerinden birisi olan Gülseren Budayıcıoğlu eseri Kırmızı Oda ekranlara ani bir kararla veda edeceği bilgisine ulaşıldı!

Binnur Kaya’nın başrolünde olduğu şimdiye kadar birden fazla ünlü oyuncunun konuk olduğu drama dizisi Kırmızı Oda ekranlara veda yapmaya hazırlanıyor.

Bu sezonun hiç şüphesiz en fazla konuşulan yapımlarından biri olan Kırmızı Oda, ekranları drama boğan Gülseren Budayıcıoğlu eserlerinden biri. Kırmızı Oda dizisi ilk bölümü itibariyle adından söz ettimeyi başarımıştı. 

Kırımız Oda dizisinde sona gelindi. Dizi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Kırmızı Oda dizisi yoğun bir sezon geçirmiş ve reyting listesinde zirveden hiç düşmemişti. Lakin dizi vedaya hazırlanıyor.

OGM Pictures imzalı Kırmızı Oda 33 bölüm olarak anlaşılmıştı. Lakin dizi büyük ses getirince bölüm sayıları uzatıldı. Reyting ve sosyal platformb başarısı sonrası diziye her bölüm daha da ünlü isimler konuk olmaya başlamıştı.

Bugüne kadar Uğur Yüce, Melisa Sözen, Celil Nalçakan, Hande Doğandemir, Erkan Petekkaya gibi birden fazla ünlü ismin olduğu Kırmızı Oda hayranları beklenmedik kararla şoke olacak. 

Kırmızı Oda Final Bölümü Geliyor!

Alev Alev Final Bölümünde Neler Olacak? Dizi Sonrası Yeni Projeler Açıklandı!

Alev Alev Final Bölümünde Neler Olacak? Dizi Sonrası Yeni Projeler Açıklandı!

Kırmızı Oda dizisinde ekrana veda vakti geldi. Cuma akşamlarının reyting birincisi dizisi Kırmızı Oda dizisi final bölümü bilgisi verildi.

Binnur Kaya’nın psikolog rolü ile ekrana geldiği Kırmızı Oda dizisi veda ediyor. Lakin merak etmeyin. Dizi yalnızca sezon arasına gelecek.

Yaz sezonun gelmesiyle birden fazla kanal düşük reytingli dizilerin üzerini çizerek final yaptırdı. Pek çok dizide şimdiden sezon arasına girdi. 

Sezon finali yapacak olan dizilerden bir diğeride Kırmızı Oda olacak. Kırmızı Oda dizisinin Haziran ayında sezon finali yapacağı bilgisine ulaşıldı. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün