Çukur Final Senaryosu Sızdı! Yapımcı Menajerleri Haşladı!

Çukur Final Senaryosu Sızdı! Yapımcı Menajerleri Haşladı!, arayışı içine giren okurlarımız için Çukur Final Senaryosu Sızdı! Yapımcı Menajerleri Haşladı! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Çukur Final Senaryosu Sızdı! Yapımcı Menajerleri Haşladı! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Çukur Final Senaryosu Sızdı! Yapımcı Menajerleri Haşladı!

Show TV’nin reyting birincisi dizisi Çukur final bölümüne günler kaldı! Rekortmen dizinin final bölümü merakla beklenirken, final konusu sızdırıldı! 

Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Damla Sönmez gibi isimlerin olduğu Çukur dizi tarihine adını yazarak veda ediyor!

4 sezon boyunca reyting listesinde zirvede bulunan dizi final sezonu ile ekranalara geliyordu. Dizi final bölümüne yaklaştıkça heyecanın dozu artıyor. Çukur dizisine 4 sezon boyunca Nejat İşler, Barış Arduç gibi birden fazla ünlü isim girmişti. Ve tarihe adını yazdıran dizi final bölümü yaklaştı.

Çukur’un final konusu Menajerimi Ara dizisinde! İki diziden bomba sürpriz geliyor! 4 sezondur ekranlarda olan ve reyting listesinde zirvedeki yerini koruyan Çukur dizisi final sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Çukur seyircileri final bölümünü heyecanla beklerken, final konusu yaşandı! Çukur dizisinin final bölümü sızdırıldı!

Yapımcı Deliye Döndü!

​​Çukur dizisi final bölümü Menajerimi Ara dizisinde saklı! Menajerimi Ara dizisinde bu hafta Çukur’un Medet’i Mustafa Kırantepe konuk oluyor. 

Yasak Elma'da Sürprizler! Şahika Dönüyor! Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Tatile Çıktı!

Yasak Elma’da Sürprizler! Şahika Dönüyor! Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Tatile Çıktı!

Çukur çekiminde bir anda ortadan kaybolan Mustafa Kırantepe’nin bulunması için yapımcı Kıraç’tan yardım istiyor. Bunun yanı sıra asıl mühim olan Çukur final konusunun da sızdırılmaması için büyük bir çaba sarfediliyor. Tüm bunlar olurken Kıraç, hem Çukur’un final konusunun sızdırılmasını engellemeye çalışacak hem de Mustafa Kırantepe’yi bulmaya çalışacaktır.

Menajerimi Ara dizisinde bu hafta Çukur sürprizi iki dizinin de fanlarını neşelendirecek. Bunun yanı sıra gerçek hayata dönersek öğrenilene göre Çukur dizisinin finalinde büyük sürprizler yaşanacak ve bomba isimler konuk olacak.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker