Diziler

Gönül Dağı Dilek’in Babası Kimdir? Ne Zaman Diziye Gelecek?

Gönül Dağı Dilek’in Babası Kimdir? Ne Zaman Diziye Gelecek?

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Gönül Dağı Dilek’in Babası Kimdir? Ne Zaman Diziye Gelecek?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Gönül Dağı Dilek’in Babası Kimdir? Ne Zaman Diziye Gelecek? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Gönül Dağı Dilek’in Babası Kimdir? Ne Zaman Diziye Gelecek? Gönül Dağı dizisi 13 Şubat yeni bölümü ile Dilek babasının yaşadığını öğrendi. Dilek’in babasını kim canlandıracak, hangi oyuncunun Dilek’in babası kişiliğinde bulunacağı detaylarını sizlerle paylaşabiliriz.

Gönül Dağı Dilek’in Babası Kimdir?

Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayına giren sevilerek izlenen Gönül Dağı dizisi başrollerini Berk Atan, Gülsüm Ali İlhan, Cihat Suvarioğlu, Yavuz Sepetçi, Semih Ertürk ve Ecem Özkaya paylaşıyor. Gönül Dağı dizisi yayına girdiği ilk günden ibu yana içten oyunculukları konusu ile gönüllere taht kurdu. Gönül Dağı dizisinde her bölüm değişik bir oyuncunun gençlik dönemi hayat hikayesi anlatılıyor.

gonul dagi dizisi gulsum ogretmenin esi dilekin babasi kim

Gönül Dağı dizisi 13 Şubat yeni bölümünde Gülsüm Öğretmenin yaşamı konu edildi. Gülsüm Öğretmen bu yaşına kadar haksızlıklara boyun eğmemiş ve hakkını arayıp öğretmenlik mesleğinden bile olmuştur. Zar zor Süleyman Bey aracılığıyla emekliliğini kurtardığını söyleyen Gülsüm Öğretmen yine bir haksızlığa karşı susmadı ama bu onu zor duruma sokacaktır.

gonul dagi dizisi suleyman gulsumu tehdit etti

Gönül Dağı dizisi 13 Şubat yeni bölümünde Gülsüm Öğretmen Süleyman Bey’e Tanerler’in SNK Havacılık ile anlaşmasının feshettiği gerekçesi ile hesap sormaya gittiğinde Süleyman Bey onu tehdit eder ve Dilek babasının yaşadığını biliyor mu, der. Gülsüm Öğretmen senelerdır sakladığı bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalabilir.

Dilek’in Babası Gönül Dağı Dizisine Ne Zaman Gelecek?

Gönül Dağı dizisinde Dilek babasının yaşadığını öğrenir. Taner’in yanına gider, Taner’e babasının cep saatini verirken gerçekleri ona da anlatır. Gülsüm Öğretmen senelerdır Dilek’ten sakladığı bu gerçek ile nasıl yüzleşecek? Dilek’ten babasının yaşadığını neden sakladığı, Dilek’in babası rolünü kim canlandıracak? Gönül Dağı dizisinde Dilek’in babası kim olacak?

gonul dagi dilekin babasi kimdir

Gönül Dağı dizisine Dilek’in babası yakın günlerde giriş yapabilir çünkü senaryo gereği adı geçen isimler zamanla diziye katılıyor. Böylelikle hem dizi tekrara düşmemiş oluyor hem de senaryo daha çok yönlü bir hale geliyor. Gönül Dağı dizisinde Dilek’in babası rolünü canlandıracak olan oyuncu halen belli değil. Oyuncular ile görüşme yapılıp anlaşma sağlandığında Gönül Dağı dizisine katılacak olan Dilek’in babasını bu konumuza sizlerle sunacağız.

Gönül Dağı dizisinde sizce Dilek’in babası kişiliğini kim canlandırmaktadır? Gülsüm Öğretmen’in eşi kim olmalı? Gönül Dağı dizisi ile alakalı görüşlerinizi ve Gönül Dağı dizisine katılmasını isteyebileceğiniz oyuncuları aşağıda yorum kısmına yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün