Diziler

Kuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Kimdir? Gerçek Tarihte Var Mı (Yıldız Çağrı Atiksoy)

Kuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Kimdir? Gerçek Tarihte Var Mı (Yıldız Çağrı Atiksoy)

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Kimdir? Gerçek Tarihte Var Mı (Yıldız Çağrı Atiksoy), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Kimdir? Gerçek Tarihte Var Mı (Yıldız Çağrı Atiksoy) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Bozdağ Film imzalı dizi her Çarşamba Atv ekranlarında seyircileriyle buluşmaktadır. Aldığı reytinglerle çarşamba gününün en fazla izlenen dizisi olan Kuruluş Osman dizisinin yönetmeliğini ise Metin Günay üstlenmiştir. Geniş seyirci kitlesine sahip olan dizi aldığı reytinglerle yayına girdiği günü zirvede tamamlamakla birlikte haftanında en fazla izlenen dizisi olmaktadır. Sevilen diziye uzun süredir beklenen Malhun Hatun kişiliği dahil oldu. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Malhun Hatun’u ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy’u yakında zamandan tanıtacağız.

Kuruluş Osman Malhun Hatun Karakteri Kimdir?

Atv’nin reyting birincisi Kuruluş Osman dizisinin sevenleri aracılığıyla uzun süredir beklenen Malhun Hatun, Osman Bey’in eşi olarak karşımıza çıkacaktır. Osman Bey’in veliahtı Orhan Gazi’nin de annesi olan Malhun Hatun’un kişiliğistik özellikleri halen belli değildir. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.Kuruluş Osman Malhun Hatun gerçek tarihte var mı

Kuruluş Osman Malhun Hatun Gerçek Tarihte Var Mı?

Dizide Osman Bey’in karısı olarak karşımıza çıkacak olan Malhun Hatun gerçek tarihte de mevcuttur. Tarihimizde de ikinci Osmanlı padişahı Orhan Gazi’nin annesi ve Osman Bey’in eşlerinden biri olarak bulunmaktadır ve diziye bu yüzden dahil edilmiştir.

Kuruluş Osman Malhun Hatun Kimdir?

Sevilen dizide Malhun Hatun kişiliğine güzel oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy hayat verecektir. Bizde siz değerli okurlarımız için güzel oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy’u daha yakında zamandan tanıtacağız ve Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi biçimde yanıtlamaya çalışacağız.Kuruluş Osman Malhun Hatun gerçek adı

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

34 yaşındaki oyuncumuz 1 Nisan 1986 senesinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Bir süre İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan oyuncumuz ardından, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim hayatına devam etmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2004 senesinde yayına giren Büyük Buluşma dizisiyle geçen oyuncumuz dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış ve ertesi yıl Aşk Oyunu dizisinde yer almıştır. Kariyerinde ki asıl çıkışı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hayat verdiği Berrin kişiliği aracılığıyla yakalayan oyuncumuz en son 2020 senesinde yayına giren Şampiyon dizisiyle bizlerin karışısına geçmişti, güzel oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy bu sezon ise Kuruluş Osman dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Yıldız Çağrı Atiksoy’un Yer Aldığı Diziler

2004 – Büyük Buluşma (Konuk Oyuncu)
2005 – Aşk Oyunu (Gülşen/Ayşen)
2006 – Emret Komutanım (Hemşire Kız)
2006 – Yağmurdan Sonra (
Işık Karuzo)
2006 – Ah İstanbul (Ahu)
2007 – Yersiz Yurtsuz (Hazal Şanoğulları)
2008 – Kayıp Prenses (Defne)
2008 – Gazi (Leyla/Aslı)
2009 – Bahar Dalları (Bahar Ziyadegil)
2010/2013 – Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Berrin Akarsu)
2014/2015 – Yedi Güzel Adam (Zehra)
2015/2016 – Evli Ve Öfkeli (Mine)
2017/2018 – Savaşçı (Aslı Özkaynak)
2019/2020 – Şampiyon (Suna)
2021 – Kuruluş Osman (Malhun Hatun)

Yıldız Çağrı Atiksoy Resmi İnstagram Hesabı

Bugüne kadar bir çok başarılı çalışmada bulunan oyuncumuz sosyal platformda da bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından bulunduğu işlerle ve özel yaşamıyla alakalı sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 104 gönderisi ve 480 bin takipçi mevcuttur. Bu sezon Kuruluş Osman dizisiyle bizlerin karışısında çıkacak olan oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy’un resmi instagram hesabı: @yildiz_c_atiksoyKuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Kimdir

Yıldız Çağrı Atiksoy Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz halen evli değildir. Lakin Savaşçı dizisinde tanıştığı kendi gibi oyuncu olan Berk Oktay ile mutlu bir birlikteliği mevcuttur. Geçtiğimiz günlerde oyuncu Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy’a evlenme teklifi etmiş ve evet cevabını almıştır. Çiftin pandemiden sonra dünya evine gireceği konuşulmaktadır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Atv’nin bi hayli beğeni alan dizi Kuruluş Osman’a yeni müdahil olan Malhun Hatun kişiliğini, bu kişiliğin gerçek tarihimizde olup olmadığını ve Malhun Hatun kişiliğine hayat veren oyuncumuz Yıldız Çağrı Atiksoy’u yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Kuruluş Osman Dizisi Malhun Hatun Kimdir? Gerçek Tarihte Var Mı (Yıldız Çağrı Atiksoy) konumuz bu kadar. Kuruluş Osman Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün