Diziler

Gönül Dağı Pembe Kimdir? (Fadime’nin Kızı) Hikayesi Nedir?

Gönül Dağı Pembe Kimdir? (Fadime’nin Kızı) Hikayesi Nedir?, Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Gönül Dağı Pembe Kimdir? (Fadime’nin Kızı) Hikayesi Nedir?, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Gönül Dağı Pembe Kimdir? (Fadime’nin Kızı) Hikayesi Nedir? ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Gönül Dağı Pembe Kimdir? (Fadime’nin Kızı) Hikayesi Nedir?

TRT 1’de yayınlanmakta olan ve Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi durumuna gelen Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Gönül Dağı dizisinde bu akşamki bölümden ibu yana göreceğimiz yeni karakterlerden bir tanesi Pembe kişiliği oldu. Biz de bu hususta Gönül Dağı dizisi seyircileri adına Pembe kişiliğinden siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bir biçimde söz edeceğiz. İşte Pembe kişiliği ile ilgiliki bilgilerin tamamı..Gönül Dağı Pembe Karakteri

Gönül Dağı Pembe Karakteri

Gönül Dağı dizisinin 10 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanmış olan bölümünden ibu yana dizide göreceğimiz Pembe kişiliği, çocuk karakterlerden biridir. Fadime’nin kızı olan Pembe bunun yanı sıra Cemile’nin de yeğenidir. Teyzesi Cemile’yi ilk defa gören Pembe kişiliği teyzesi ve eniştesi ile birlikte yaşamaya başlayacaktır.

Gönül Dağı Pembe Kimdir?

Gönül Dağı Pembe KimdirAile ve aşk türünde bir televizyon dizisi olan Gönül Dağı dizisi büyük bir seyirci kitlesine sahiptir. Oldukça fazla seyirciye sahip olan Gönül Dağı dizisinde haliyle karakterlerde bi hayli fazla araştırma konusu olmuştur. Diziye son haftalarda müdahil olan ve özellikleri ile merak edilen karakterlerden bir tanesi de Pembe kişiliği olmuştur. Pembe, Fadime’nin kızı olmasının bunun yanında uyumlu, uysal, sevecen, sessiz ve mülayim bir kız çocuğudur. Annesine düşkün olan Pembe, Gönül Dağı dizisinin yayın yaşamı boyunca sessiz ve mülayim bir karakter olarak kalacaktır.

Gönül Dağı Pembe Karakterinin Hikayesi Nedir?

Gönül Dağı Pembe Karakterinin Hikayesi Nedir?İsmini anneannesinden almıştır. Anneannesinin yangında vefat etmesi üzerine annesi Fadime kızına Pembe ismini vermiştir. Pembe kişiliği annesi Fadime ile birlikte teyzesi Cemile ve eniştesinin yanına gelmişlerdir. Hayatında ilk kez teyzesini gören Pembe bi hayli şaşkındır. Teyzesine ve eniştesine alışmaya çalışırken teyzesi Cemile ‘teyze anne yarısıdır’ diyerek onun derdine ortak olmak ister.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Gönül Dağı dizisine yeni müdahil olan Pembe kişiliğinden ve kişiliğin hayat hikayesinden söz etmek istedik. Sizlerin de Pembe kişiliği ile ilgiliki görüş, düşünce, yorum ve fikirlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşmanızı büyük bir merakla bekliyoruz. Ayrıca Gönül Dağı dizisine yeni gelen oyuncularımızın tamamı için  Gönül Dağı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular isimli konumuza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün