Biyografi

Gözde Kansu Kimdir? Evi Nerede?

Gözde Kansu Kimdir? – Gözde Kansu Evi Nerede? – Gözde Kansu Nereli?

Gözde Kansu kimdir?, Gözde Kansu kaç yaşında?, Gözde Kansu evi nerede?, Gözde Kansu nerelidir? Gözde Kansu ev adresi?, Gözde Kansu kaç yaşında?, Gözde Kansu nerede oturuyor?, Gözde Kansu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gözde Kansu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 23.Ağustos.1980 senesinde doğan Gözde Kansu şu an için 41 yaşında ve Başak burcundandır. Gözde Kansu doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sinema OyuncusuDizi Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Gözde Kansu Kimdir?, evi nerede?

Gözde Kansu, 23 Ağustos 1980 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Anaokulu esnasında baleye başlamış. Okul yaşamında, devamlı okulun tiyatro ve müzik kolu faaliyetlerinde yer aldı. İzmir Tevfik Fikret Lisesinde okudu.

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. “Oyuncu Dükkanı” adlı kast ajansındadır.

19 yaşında ailesiyle birlikte İstanbul’a geldi. Şarkıcı Sıla Gençoğlu çocukluk arkadaşıdır. Yazmayı öğrendiği günden beri şarkı sözü yazıyor.

2007 senesinde “Dudaktan Kalbe” adlı dizide Nimet kişiliğiyle dikkatleri üzerine çekti. “Haylaz Babam”, “Yeter Anne”, “Kurşun Yarası”, “Canım Annem”, “Cemile” ve “Mürüvvetsiz Mürüvvet” adlı dizilerin bunun yanında tiyatro ve kabarede de görev alan Kansu, “Issız Adam” filmiyle de gündeme geldi.

2013 senesinin Ekim ayında Atv’de yayına giren “Veliaht” müsabakasında sunuculuk yapmakta iken, giydiği dekolte kıyafeti, bakan Hüseyin Çelik’in beğenmemesi yüzünden işinden oldu.

Gözde Kansu, 2013 senesinde “Kutsal Bir Gün” adlı sinema filminde Ali Düşenkalkar, Arda Kural ve Selen Uçer ile birlikte rol aldı.

Gözde Kansu, 2014 senesinde “Ankara’nın Dikmen’i” adlı dizide Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Hande Katipoğlu, Özlem Aydın ile birlikte oynadı.

2016 senesinde Uluç Bayraktar‘ın yönetmenliğini yaptığı “İçerde” adlı televizyon dizisinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral, Çetin Tekindor, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Yasemin Allen, Bestemsu Özdemir, Gözde Kansu, Yıldıray Şahinler, Selim Erdoğan başlıca rolleri paylaştı.

2018 senesinde başrolü İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe ile paylaştığı Osman Sınav imzalı Sen Anlat Karadeniz dizisinde Mehmet Ali Nuroğlu, Öykü Gürman, Gözde Kansu, Aydan Burhan, Sinan Tuzcu, Belfu Benian ile beraber rol aldı.

Film ve dizileri :
2019 – 2020 – Kuaförüm Sensin (sunucu)(TV Yarışma programı)
2018 – Sen Anlat Karadeniz (Eyşan Sayar)(TV Dizisi)
2017 – Türk Malı (TV Dizisi)
2016 – İçerde (Yeşim Duman)(TV Dizisi)
2015 – Geçmiş (Esin) (Sinema Filmi)
2015 – Gecenin Kraliçesi (TV Dizisi)
2014 – Ankara’nın Dikmeni (Tv dizisi)
2013 – Kutsal Bir Gün (sinema)
2011 – Al Yazmalim (Tv dizisi)
2010 – Hanımın Çiftliği (TV dizisi)
2009 – Bahar Dalları (TV dizisi)
2009 – Neşeli Hayat
2007 – Dudaktan Kalbe
2008 – Issız Adam
2006 – Cemile (TV dizisi)
2005 – Haylaz Babam (TV dizisi)
2005 – Kısmet (dizi) (TV dizisi)
2004 – Canım Benim (TV dizisi)
2004 – Mürüvvetsiz Mürüvvet (TV filmi)
2002 – Yeter Anne (TV dizisi)
2000 – Üzgünüm Leyla (TV dizisi)
2000 – Abuzer Kadayıf (film)
1999 – Ayrılsak da Beraberiz

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün