Biyografi

Gülce Lale Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Gülce Lale kimdir?, Gülce Lale kaç yaşında?, Gülce Lale evi nerede?, Gülce Lale nerelidir? Gülce Lale ev adresi?, Gülce Lale kaç yaşında?, Gülce Lale nerede oturuyor?, Gülce Lale nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Gülce Lale hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1990 senesinde doğan Gülce Lale şu an için 31 yaşında ve burcundandır. Gülce Lale doğum yeri ise İzmir olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Model olarak devam ettirmektedir.

Gülce Lale Kimdir? – Gülce Lale Evi Nerede? – Gülce Lale Nerede Oturuyor?

Gülce Lale Kimdir?, evi nerede?

“İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışmacısıdır.

Gülce Lale, 1990 senesinde İzmir’de doğmuştur. İzmir‘de ailesi ile birlikte yaşayan Gülce Lale, Yaşar Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümünde okudu.

Gülce Lale, 2008 senesinden beri işinde uzman olarak modellik yapmaktadır. Vogue ve Boxer dergisine model olarak dikkatleri üzerine çekti. 2011 senesinde Rönesans Ajans tarafından gerçekleştirilen Miss& Mr Model Yarışması‘nda üçüncü oldu ve Swim Suit ödüllerini elde etti.

Gülce Lale, 16 Ocak 2017 tarihinde İşte Benim Stilim 7. Sezon yarışmasına katıldı. 21 Kasım 2016 tarihinde başlayan “İşte Benim Stilim” 7. Sezon yarışması Tv8 ekranlarında yayına girecek ve sunuculuğunu yine Öykü Serter‘in yapacağı yarışmanın jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez olacaktır. Konuk jüri olarak Kerimcan Durmaz haftanın bir günü yarışmada olacak.

Yarışmacılar Aleyna Eroğlu, Bahar Candan, Berna Doğan, Tuğba Çiğdem, Nursen Bahar Değerli, Dilara Taşkın, Merve Sevin, Müşerref Aydünyaya geldi, Ecem Aka, Niran Yalaz, Simay Tokatlı, Deniz Serkanova ile mücadele edecektir.

5 Şubat 2017 tarihinde devamlı programa geç katıldığı için diskalifiye edildi.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün