Biyografi

Survivor’da İsmail Balaban depremi! Bizzat adaya veda edeceğini açıkladı, herkes ayağa kalktı

Survivor’da İsmail Balaban depremi! Bizzat adaya veda edeceğini açıkladı, herkes ayağa kalktı, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor’da İsmail Balaban depremi! Bizzat adaya veda edeceğini açıkladı, herkes ayağa kalktı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor’da İsmail Balaban depremi! Bizzat adaya veda edeceğini açıkladı, herkes ayağa kalktı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor’da İsmail Balaban depremi! Bizzat adaya veda edeceğini açıkladı, herkes ayağa kalktı

Survivor 2021 yarışması bütün hızıyla devam ederken peşpeşe gelen veda haberleri seyircilerde adeta deprem etkisi yarattı. Batuhan’ın şok elenmesinin ardından Şimdi de İsmail Balaban ile alakalı iddialar gündemde. Şampiyon güreşçi İsmail Balaban’ın Yarışmadan çekilmek istediği önceden de sürekli olarak konuşulmaktadu. Lakin bu iddia bir kez daha gündeme geldi ve adaya veda edeceği resmen açıklanan İsmail Balaban’ın eleme ile değil kendisi çekilerek gideceği bilgisine ulaşıldı.

Survivor 2021 yarışmasının finaline çok kısa bir süre kaldı. Lakin bu sezon finalden daha fazlan konuşulan olaylar var. Aleyna Ayşe kavgası ardından Poyraz’ın çıkardığı eleme adayları Berkay’ın verdiği isimler derken Şimdi de İsmail Balaban ile alakalı bomba iddialar gündeme adeta çalkaladı. Elde edilen bilgilere göre adı şampiyonlukla anılan İsmail Balaban yapılacak olan yeni ada konseyi ardından Acun Ilıcalı ile görüşecek ve adadan çekilmek isteyeceğini söyleyecek. Peki İsmail neden Survivor’dan çekilmeye karar verdi?

survivorda-ismail-balaban-depremi

Survivor yarışması milyonlarca seyirci aracılığıyla çok seviliyor ve yakında zamandan takip ediliyor. Lakin özellikle yarışmada bazı yarışmacılar çekilme kararları ile gündemi adeta çalkalıyor. İsmail Balaban Geçen günlerde güreş yapmayı çok özlediğini söyleyerek bu hasretini dile getirmişti. Acun Ilıcalı ise İsmail için bir ilki gerçekleştirmeye karar verdi. İsmail Balaban Survivor 2021 de Acun medya ekibinden birisi ile güreş yapacak. Lakin ne olduysa da ondan sonra oldu.

İSMAİL BALABAN’A RAKİP ÇIKTI

İsmail Balaban’ın kelimeleri üzerine harekete geçen Acun Ilıcalı kendi ekibinden İsmail Balaban ile güreşmesi için birilerine ayarlayacağım da dile getirdi. Yarışmacılar bu sözler karşısında bi hayli şaşırırken Acun Ilıcalı sözünün arkasında durdu ve dün akşam yapılan Ada konseyinde İsmail Balaban’a ekipten 3 rakip çıktığını dile getirdi. Ayrıca isimleri duyunca da İsmail’in çok şaşıracağınız söyleyen Acun Ilıcalı büyük Merak uyandırdı.

İSMAİL’İN RAKİPLERİ DE OLDUKÇA GÜÇLÜ

Esra Erol'da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü

Esra Erol’da 15 Haziran şok olay! Ayşe İpek kocasını öldürdü suçu oğlu üstlendi iddiası bomba gibi düştü

Acun Ilıcalı İsmail Balaban’a rakiplerini de açıkladı. Konseyde açıklama yapan Acun Ilıcalı, “Biri Dominikli, Migel. Migel çok iddialı. İkinci Mustafa. Hepiniz tanıyorsunuz. Üçüncü ise Murat. Kameraman, o da” dedi. İsmail Balaban kameraman Murat’la önceden şakalaştıklarını belirtirken eğer bu güreşi kaybederse yarışmadan çekileceğini dile getirdi. Lakin İsmail Balaban ödülü kazanırsa da Acun Ilıcalı’dan özel bir istekte bulundu.

survivorda-ismail-balaban-depremi-bizzat-adaya-veda

İSMAİL KAZANIRSA YARIŞMACILAR BAYRAM EDECEK

İsmail yarışmayı kazanırsa Bütün takım için tatlı ödülü istedi. Acun Ilıcalı da İsmail’in bu isteğini geri çevirme Erek eğer 3 rakibi de yenerse bütün yarışmacılara tatlı ikram edeceklerini dile getirdi. Başpehlivan İsmail Balaban’ın güreş müsabakalarının ne zaman bulunacağı ise halen açıklanmadı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün