Güldür Güldür Hükümet Eleştirileri Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Güldür Güldür Hükümet Eleştirileri Sosyal Medyada Gündem Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için Güldür Güldür Hükümet Eleştirileri Sosyal Medyada Gündem Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Güldür Güldür Hükümet Eleştirileri Sosyal Medyada Gündem Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Güldür Güldür Hükümet Eleştirileri Sosyal Medyada Gündem Oldu!

Show Tv’nin başarılı yapımı Güldür Güldür Cumartesi akşamları keyifli anlar yaşatıyor. Ekranlardaki dram ağırlığında tek tük güldüren başarılı yapımlardan Güldür Güldür sosyal platformdanın gündemindeydi.

Ali Sunal’ın moderatörlüğünde Onur Buldu, Mahir İpek, Onur Atilla, Doğa Rutkay, Açelya Topaloğlu gibi başarılı tiyatrocuların olduğu Güldür Güldür son bölümlerde eski reytinglerini yakalayamıyordu. Lakin farklı zamanlarda keyifli skeçleri ile kendinden söz ettirmeyi başarıyordu.

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sfakattutan Ünlü Sevgilisi Kim?

Son Yaz Yağmur Hafsanur Sfakattutan Ünlü Sevgilisi Kim?

Güldür Güldür bu akşamdaki skeçleri ile adından söz ettirdi. Güldür Güldür ekibi farklı zamanlarda kimi Twitter klavye gençliği aracılığıyla cool bulunmayarak yerden yere vurulurken, kimi radikal ideolojik görüşler aracılığıyla ise eleştirilerin odağında oluyordu. Güldür Güldür yine öyle bir akşam ile sosyal platformda adından söz ettirdi. 

Güldür Güldür’deki skeçlerde hükümet eleştirileri yapılıyor diye sosyal platformda gündem oldu. Güldür Güldür’de bu akşam işssizlik ve tartışmalı koronavirüs genelgesi ile alakalı skeçler için sosyal platformda kimi kullanıcılar aracılığıyla eleştirilirken, kimi kullanıcılarda “aman yayından kaldırılır” diye yorumlandı. 

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker