Biyografi

Hakan Hatipoğlu Kimdir? Evi Nerede?

Hakan Hatipoğlu Kimdir? – Hakan Hatipoğlu Evi Nerede? – Hakan Hatipoğlu Nereli?

Hakan Hatipoğlu kimdir?, Hakan Hatipoğlu kaç yaşında?, Hakan Hatipoğlu evi nerede?, Hakan Hatipoğlu nerelidir? Hakan Hatipoğlu ev adresi?, Hakan Hatipoğlu kaç yaşında?, Hakan Hatipoğlu nerede oturuyor?, Hakan Hatipoğlu nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Hakan Hatipoğlu hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 28.Kasım.1979 senesinde doğan Hakan Hatipoğlu şu an için 42 yaşında ve Yay burcundandır. Hakan Hatipoğlu doğum yeri ise İstanbul olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise SporcuDizi OyuncusuTV sunucusu olarak devam ettirmektedir.

Hakan Hatipoğlu Kimdir?, evi nerede?

2015 yılı Survivor All Star yarışmacısı ve “Survivor 2018 All Star” yarışmasına katıldı.

Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. İstanbul’da Burgazada’da büyüdü. Esasen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini bitirdi. Üniversiteyi bitirince reklam ajanslarında iş hayatına atıldı. Sonra da kendi adına bir reklam ajansı kurdu.

Hakan Hatipoğlu, Adalarspor’da aktif olarak Su Topu oynamakta ve Milli takımda bulunmaktadır. 2013 senesinde Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Milli Takımı’nda yer aldı. 300 defa milli takımda yer aldı.

2009 senesinde Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi.

2010 senesinde Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde oynadığı “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Selim kişiliğini 80 bölüm canlandırdı.

TRT Spor’da da spor programı sundu.

Hakan Hatipoğlu, 2010 senesinde, 17 Nisan 2010 – 18 Eylül 2010 tarihleri içerisinde yayına giren, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunuculuğunu da yaptığı ve yarışanlar “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçildiği Panama’da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı. Gizem Akın’ın da katıldığı Survivor’un Şampiyonu Merve Oflaz olmuştur. “Survivor” adasında evlenmeye karar verdiler. Yarışmadan sonra “Var Mısın Yok Musun?” müsabakasında tanıştığı Gizem Akın ile evlendi.

2013 senesinin Ekim ayında 31 Aralık 2013 gecesine kadar yayına giren “Bir Milyon Kimin?” adlı bilgi müsabakasında, yarışmanın jüri üyeleri Bülent Özveren, Okan Bayülgen ve Gülben Ergen olurken yarışmanın sunucusu Pelin Çift ile birlikte sunuculuk görevi yaptı.

22 Şubat 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan “Survivor All Star” yarışmasına; Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Oflaz ve Pascal Nouma, Hasan Yalnızoğlu, Anıl Tetik, Nadya Zagli, Ece Begüm Yücetan, Doğukan Manço, Bozok Gören, Özlem Çalın, Duygu Çetinkaya, Taner Özdeş, Almeda Abazi, Serenay Aktaş, Berna Canbeldek, Seda Aktuğlu, Hakan Hatipoğlu, Merve Aydın, Sahra Işık, Fulya Keskin katılacak.

14 Şubat 2015 tarihinde Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti ile alakalı yazdığı tepki çeken tweet’i sebebiyle “Survivor All Star” kadrosundan çıkarıldı yerine eski oyuncu Ahmet Dursun katıldı.

Öncelikle Turabi finale çıkmayı garantilemişti. 1 Temmuz 2015 tarihinde TV 8’de yayına giren Survivor All Star müsabakasından sonra yapılan SMS oylamasında Merve Aydın finale kalan ikinci isim oldu.

Hakan Hatipoğlu, 24 Temmuz 2010 tarihinde Gizem Hatipoğlu Akın ile evlendi. 19 ekim 2018 tarihinde Lila adını verdikleri kızı dünyaya geldi.

10 Şubat 2018 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Tv8 kanalında başlayacak olan “Survivor 2018 All Star” müsabakasında ünlüler kadrosunda Adem Kılıçcı, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Nihat Doğan, Sahra Işık, Sema Aydemir, Turabi Çamkıran, Ümit Karan olacak.

Survivor 2018 All Star” müsabakasında gönüllüler kadrosunda ise Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus olacak.

30 Haziran 2018 tarihinde Kıbrıs‘da yapılan SMS sonuçlarına göre Survivor 2018’in şampiyonu Adem Kılıçcı oldu.

Filmleri ve Dizileri :
2018 – Benim Adım Osman (Sinema Filmi)
2016 – Hayati Tehlike (Okçu)(Sinema Filmi)
2012 – Ben Bilmem Eşim Bilir (Kendisi)(Tv Programı)
2011 – Kurtlar Vadisi Pusu 5. Sezon (Memati’nin Adamı) (TV Dizisi)
2011 – Behzat Ç.: Seni Kalbime Gömdüm (Selim)(Sinema Filmi)
2010 – Gecekondu (Kendisi) (Tv Programı)
2010 – 2012 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Selim) (TV Dizisi)
2009 – Kapadokya Düşleri (TV Dizisi)

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün