Kamu ve Özel İş İlanları

Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021, Memur alımı, kamu ve özel iş ilanları bölümümüzde Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 başlığı altında iş ilanını paylaşmak istedik. Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021 ile alakalı tüm detaylar yazımızın içinde..

Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

1938 senesinde çalışmaya başlayan ve kurulma amacı ufak ve orta büyüklükteki sanayiciye ve esnafa kolay ve ucuz kredi vermek olan Halkbank’ın şimdilerde 18.000’e yakın çalışanı mevcuttur. Halkbank güvenlik görevlisi alımı ve ayrıntı kısmı için yazının devamını inceleyebilirsiniz.

Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Halkbank Güvenlik Görevlisi Alımı

Ülkemizin her ilinde ve beldesinde şubeleri olan Halkbank bi hayli köklü ve ulusal ağda yoğun çalışmalar gerçekleştiren bir banka olarak düzenli olarak çalışana ihtiyaç duymaktadır.

Bankaların güvenliğini sağlamak maksadıyla Halkbank güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirmekte ve bu güvenlik görevlisi iş alımlarını ihtiyaç olan şube ve il/ilçelere göre gerçekleştirmektedir. Güvenlik görevlisi olmanız için sizde aranan özelliklere sahipseniz ve güvenlik görevlisi olarak çalışma şartları ve saatleri sizin için uygunsa, civarınızda güvenlik görevlisi alımı yapan şubelerin iş ilanlarına internet üzerinden basit bir şekilde varabilirsiniz.

Güvenlik görevlisi iş ilanlarını inceleyerek yaşadığınız yerdeki Halkbank şubelerine internet üzerinden başvuru uygulayabilirsiniz. Başvurunuzun kabul edilmesi ve işe alınmanız için sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekecektir.

İş başvurunuzu yaptıktan sonra iş başvurunuz Halkbank havuzuna gönderilecektir. Başvurunuz onaylandığı takdirde başvuru yaptığınız Halkbank şubesi ön görüşme ve mülakat için size başvuru formunda bıraktığınız iletişim numaranızdan ulaşacaktır.

Güvenlik Görevlisinde Aranan Kriterler

  • En az 18 yaşında ve minimum lise mezunu olmak
  • Silahlı ÖGG sertifikasına elde ederek, gerekli sağlık belgelerini bulundurmak
  • Çalışılacak şubeye yakın bir çevrede ikamet etmek
  • T.C. Vatandaşı olarak temiz bir adli sicil kaydına sahip olmak

Yukarıda bulunan şartlar, başvuru yapabilme noktasında size yardımcı olmaktadır; ama önceden de altı çizildiği gibi bu şartların sizde vuku bulması, illa ki işe alınacağınız manasına gelmez.

Halkbank Güvenlik Görevlisi

  • Halkbank’ı gereğince temsil edebilmek
  • Hem içerideki hem de dışarıdaki müşteriye karşı saygılı, nazik ve güler yüzlü olmak
  • Takım çalışmasına yatkın olarak gerekli uygulamaları yapmak
  • Görev yapılan bölgedeki olası güvenlik risklerini tespit ederek yetkililere bildirmek
  • Görev yapılan bölgedeki müşteri ve çalışanları korumak

gibi donanımlara sahip olmalıdır.

Halkbank, bünyesinde çalışan personele karşı ekstra artı kapılar açar ve onların daha sorunsuz bir hayat yaşamasına yardımcı olmaktadır. Halkbank’ta çalışmak, çalışma pozisyonunuzu ilerletmek için hem ilk hem de sonra gösterilen kriterlere uyanız gerekir. Ayrıca iyi bir diksiyona sahip olmanızın size katacağı artıyı da unutmayın!

Bilgi ve başvuru için Tıklayın!!.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün