Diziler

Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Evleniyorlar

Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Evleniyorlar, arayışı içine giren okurlarımız için Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Evleniyorlar ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Evleniyorlar sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Evleniyorlar

FOX TV ekranlarında yayına giren Sen Çal Kapımı dizisiyle rekorlar kıran Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftinden güzel bilgi geldi! Aşklarını herkesten gizleyen ve sezon finali yapan Sen Çal Kapımı biter bitmez soluğu yurt dışında alan Hande Erçel ve Kerem Bursin aşklarını açıklamak zorunda kalmıştı!

Hande Erçel hamile!

Maldivler tatili dönüşünde hemen setlere giren ikili, Türkiye’de birlikte tatile girerek yeniden Sen Çal Kapımı dizisinde oynamaya başladı. Hayranların çok sevdiği ikili bu hafta sürpriz haberi aldı! Ünlü oyuncu Hande Erçel anne oluyor! Hande Erçel hamile olduğu ve halen yalnızca ailesiyle paylaşımı yaptığı bilgisine ulaşıldı.

Kerem Bursin baba oluyor!

Haberi alır almaz mutluluktan coşan Kerem Bursin, Hande Erçel’i öpmeye doyamadı. Ne yapacağını bilemeyen Kerem Bursin, ilk hamlesini yaptı ve Hande Erçel’e evlenme teklif etti!

Kerem Bursin ve hande Erçel Evleniyor!

Hande Erçel ve Kerem bursin çifti evleniyor. Kerem Bursin haberi alır almaz evlenme teklifi ettiği Hande ERçel teklifi kabul etti! Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftini düğün heyacanı sardı ve düğün tarihi belirlendi!

Hande ve Kerem Temmuz sonunda evleniyor!

1.5 ay daha çekimleri sürecek Sen Çal Kapımı dizisi 8 bölüm sonra final yapacak. Hande Erçel paylaşımı yaptığı final haberi sonrası dizinin devam etmeme ihtimali de kalmadı! Hande Erçel hamileliği sebebiyle birden çok projeyi durduracak. Daha önce Bergüzar Korel olduğu gibi onaylanan işler iptal edilecek. Kerem Bursin ve Hande Erçel görkemli bir merasimler Temmuz sonunda evleniyor.

Geçen hafta retetmişti!

Show Tv Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Apar Topar Final Yapıyor!

Show Tv Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Apar Topar Final Yapıyor!

Maldivler dönüşü hamilelik iddiaları rededen Hande Erçel, hamile iddialarını bu sefer yanıtsız bıraktı fakat tüm magazinciler anladı! Hande Erçel de heyacanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Hande Erçel ve Kerem Bursin düğün tarihi ve bilgileri için çok çalıştıkları gelen bilgiler içinde!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün