Diziler

Hekimoğlu Exxen’e Geçiyor! Final Sonrası Acun Ilıcalı’dan…

Hekimoğlu Exxen’e Geçiyor! Final Sonrası Acun Ilıcalı’dan…, arayışı içine giren okurlarımız için Hekimoğlu Exxen’e Geçiyor! Final Sonrası Acun Ilıcalı’dan… ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Hekimoğlu Exxen’e Geçiyor! Final Sonrası Acun Ilıcalı’dan… sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Hekimoğlu Exxen’e Geçiyor! Final Sonrası Acun Ilıcalı’dan…

Kanal D’nin Salı akşamları bol dram ve mafya dizilerinden arta kalan reyting listesinde tutunmaya çalışan ekranların en kaliteli dizisi Hekimoğlu bu akşam final yapıyor.

Hekimoğlu sosyal platformsı veda mesajında “Bu bir veda ama belki de bir son değil” diye yazması dijital platform iddialarını kuvvetlendirdi ve takipçilerini umutlandırdı.

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan ve Kaan Yıldırım gibi usta oyuncuların mükkemmel uyumu ve haberleri çıktığında ilk başta hiç ihtimal verilmeyen ABD yapımı ödüllü House dizisinin bi hayli başarılı uyarlanması ile adını reytinglere değil ama tarihe yazdırmayı başaran Hekimoğlu dizisi ekranlara bu akşam veda ediyor. 

Hekimoğlu dizisi ekranlara veda ederken dizinin seyircileri ise bu duruma tepkili. Kanalın yayın gününğü değiştirmesini yada dizinin dijital platforma geçmesini isteyen seyirciler bir umutla iyi bir haber bekliyordu. 

Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul'dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti

Kuruluş Osman kahreden ayrılık! Diriliş Ertuğrul’dan beri oynayan Bamsı Bey diziye veda etti

Hekimoğlu dizisinin Blu Tv ile görüştüğü ve dizinin dijital platformda yayın yaşamına geçeceği bekleniyordu. Lakin beklenen olmadı. Haberler gelmedi. Dizinin final bölümü fragmanı sonrası ise seyircilere atağa geçti ve Leyla ile Mecnun’u yeniden çekmeye hazırlanan Acun’a Hekimoğlu’nu da işaret ettiler.

Hekimoğlu dizisinin erkenden final yapmasını istemeyen ve orjina senaryoya göre daha 5 sezonu daha bulunan dizinin Exxen’e geçmesi için Acun Ilıcalı mesaj yağmuruna tutuldu. 

Diziden alel acele 2 oyuncu ayrılsa da Hekimoğlu dizisinin Exxen’de yerlerine yeni oyuncular gelerek devam etmesi istendi. 

Ödüllü Hosue dizisinden bi hayli başarlı ve cesur bir biçimde bir araya getirilen Hekimoğlu dizisinin bunun bunun yanında kadrosunun birbirleri ve karakterler müthiş uyumlu usta isimler olması dizinin takipçilerinin final haberinde üzüntülerini katlamaya yetiyor. Dizinnin dijital bir platformda ilerlemesini isteyen dizinin takipçilerinin sosyal platformda pek altif olmayan kesim olması ise yapımcıların alakalısini çekmiyor. Bu nedenle Hekimoğlu dizisinin Exxen’e de geçmesi pek olası görülmüyor gibi. Lakin yine de umut etmekten zarar gelmez. 

Bunun yanı sıra dizinin oyuncuları veda buluşmasını gerçekleştirerek sette son pastalarını kesti. Dizinin yıldızı Timuçin Esen bir veda konuşması yaptığı sırada Kaan Yıldırım, Ebru Özkan ve Okan Yalabık ise duygusal anlar yaşadı. Özellikle art arda proje teklifleri alan Kaan Yıldırım, Ebru Özkan ve Okan Yalabık’ın diziyi son ana kadar terk etmemesi hem işlerine hem de seyiricilerine saygısını bir kez daha gözler önüne serdi.

Hekimoğlu dizisi dram ve mafya sever Türk halkının reytinglerinde yer bulamasa da en başarılı uyarlamalar içinde yerini aldı.    

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün