Diziler

How I Met Your Father Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kim? Nereden İzlenir? Hangi Kanalda?

How I Met Your Father Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kim? Nereden İzlenir? Hangi Kanalda?, arayışı içine giren okurlarımız için How I Met Your Father Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kim? Nereden İzlenir? Hangi Kanalda? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız How I Met Your Father Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kim? Nereden İzlenir? Hangi Kanalda? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

How I Met Your Father Ne Zaman Başlıyor? Oyuncuları Kim? Nereden İzlenir? Hangi Kanalda?

2005 senesinde seyircilerle tanışan ve 9 sezon boyunca başarı ile devam eden fenomen How I Met Your Mother dizisinin devam projesi How I Met Your Father çekimleri başladı. Heyecan yaratan How I Met Your Father dizisi ile alakalı tüm detaylar haberimizin detay kısmında..

How I Met Your Father dizisinin oyuncu kadrosu belirlendi. Barney, Robin, Ted, Lily ve Marshall gibi fenomen karakterleri ile tam 9 sezon boyunca bizle birlikte olan dizinin devam dizisi How I Met Your Father çalışmalarında sona gelindi. Dizide sürpriz oyuncular yer alcak.

Hilary Duff Geliyor

Fenomen dizi How I Met Your Mother’ın devam dizisi ile alakalı gelişmeler bilgisine ulaşıldı. How I Met Your Father’ın başrolünde ünlü isim Hilary Duf bulunacak. Hillary Duff dizide Sophie kişiliğini hayat verecek.

Dizinin senaristliğini ise Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger yaparken, dizinin yapımcıları Carter Bays ve Craig Thomas olacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün