Biyografi

İbrahim Altunsöz Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

İbrahim Altunsöz kimdir?, İbrahim Altunsöz kaç yaşında?, İbrahim Altunsöz evi nerede?, İbrahim Altunsöz nerelidir? İbrahim Altunsöz ev adresi?, İbrahim Altunsöz kaç yaşında?, İbrahim Altunsöz nerede oturuyor?, İbrahim Altunsöz nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için İbrahim Altunsöz hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. ??.??.1996 senesinde doğan İbrahim Altunsöz şu an için 25 yaşında ve burcundandır. İbrahim Altunsöz doğum yeri ise Savur İlçesi, Mardin olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise Sporcu olarak devam ettirmektedir.

İbrahim Altunsöz Kimdir? – İbrahim Altunsöz Evi Nerede? – İbrahim Altunsöz Nerede Oturuyor?

İbrahim Altunsöz Kimdir?, evi nerede?

A Milli Sporcu, Muaythai Avrupa şampiyonu, Kickboks Türkiye şampiyonudur.

İbrahim Altunsöz, 1996 senesinde Mardin’in Savur İlçesi’nde doğmuştur. Mersin’de yaşamaktadır. Ortaokuldan mezun olduktan sonra 2011 senesinde lise eğitimi için Mersin‘e geldi. İzzettin Altunsöz (d.1999) ve Abdülkadir Altunsöz (d.1997) adlarında kardeşleri mevcuttur.

Liseyi okumak için geldiği Mersin‘de 2013 senesinde muay thai sporuyla tanıştı. Ailesinin haberi olmadan şampiyonalara katılıp Türkiye dereceleri elde etti. 2013 senesinde Milli takıma seçilen ve Avrupa şampiyonasına katılan İbrahim Altunsöz, 2013 senesinde Romanya’da gerçekleştirilen yarışmada Avrupa şampiyonu oldu. Daha sonra ailesinin de desteğini alan İbrahim, kardeşleri Abdülkadir Altunsöz ve İzzettin Altunsöz‘ü de yanına alıp onları da bu spora başlattı.

İbrahim ve İzzetin kardeşler, birbirlerine antrenörlük yapıp şampiyonalara hazırlandı.

2018 senesinde Antalya’da gerçekleştirilen Muay Thai Avrupa Şampiyonası’nda İbrahim Altunsöz 81 kiloda Avrupa şampiyonu olmayı başardı.
Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün