İdris Nebi Taşkan Baht Oyunu Dizisine Dahil Oldu!

İdris Nebi Taşkan Baht Oyunu Dizisine Dahil Oldu!, arayışı içine giren okurlarımız için İdris Nebi Taşkan Baht Oyunu Dizisine Dahil Oldu! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız İdris Nebi Taşkan Baht Oyunu Dizisine Dahil Oldu! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

İdris Nebi Taşkan Baht Oyunu Dizisine Dahil Oldu!

Yönetmenliğini  Serdar Gözelekli ‘nin yapacağı, ARC Film’in yapımını üstüne aldığı ve Kanal D’de  yayınlanmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisine son kez İdirs Nebi Taşkan da katıldı. Dizi önümüzdeki günlerde ayında sete çıkıyor ve Haziran ayında  yayın yaşamına başlıyor!

Geçen sezon Kanal D’de yayına giren ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film aracılığıyla çalışmalarına başlanan yazlık dizi Baht Oyunu yaz boyunca ekranlarda olmak için gün sayıyor.

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye sürdürmekte.  Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Aslı Sümen gibi başarılı isimlerin olduğu diziye İdris Nebi Taşkan da dahil oldu.

İdris Nebi Taşkan Baht Oyunu Dizisinde!

Muhteşem Yüzyıl, Poyraz Karayel ve Arkadaşlar İyidir gibi dizilerde bulunan yakışıklı oyuncu İdris Nebi Taşkan’ın Baht Oyunu dizisine dahil olduğu bilgisine ulaşıldı.  Üste üste transferler yapan dizinin kadrosu tamamlanmaya başlandı.

Kanal D ekranlarında seyircilerle yaz aylarında bir araya gelecek dizinin çalışmaları da tamamlanarak son aşamaya gelindi. Merakla beklenen romantik komedi türündeki dizi Haziran ayında başlıyor..

 

Yayınlanma Zamanı: 30 Nisan 2021, 17:36

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker