Bilgi

ING Bank, İş Bankası, Akbank ve QNB Finansbank’ta Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor! Bu Bankalar Değişikliğe Gitti

ING Bank, İş Bankası, Akbank ve QNB Finansbank’ta Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor! Bu Bankalar Değişikliğe Gitti, arayışı içine giren okurlarımız için ING Bank, İş Bankası, Akbank ve QNB Finansbank’ta Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor! Bu Bankalar Değişikliğe Gitti ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız ING Bank, İş Bankası, Akbank ve QNB Finansbank’ta Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor! Bu Bankalar Değişikliğe Gitti sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

ING Bank, İş Bankası, Akbank ve QNB Finansbank’ta Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor! Bu Bankalar Değişikliğe Gitti

Özel bankalarda hesabı olan her vatandaşımızı ilgilendiren bir değişikliğe gidildi. Resmî Gazete ‘de yayımlandı. Özel bankalarda hesabı olan vatandaşlar artık kolay yoldan kazanç sağlayabilecek! İşte haberin ayrıntı kısmı;

Ülkemizde her gün onlarca kişi bankalara giderek kendisine kredi veya banka hesabı açtırıyor. Ülkemizde bulunan onlarca özel bankanın toplamda milyonlarca vatandaşı var. Bu vatandaşlarımız ise kolay biçimde yalnızca özel bankalarda hesap açtırarak kendilerine düzenli kazançlar oluşturabilirler. Üstelik Resmî Gazete’ de yayımlanan kararla devlette vatandaşlarımızı destekliyor!

RESMİ GAZETEDE YAYIMLANDI İNDİRİM DEVAM EDİYOR

Türk lirasının değerini arttırmak ve yatırımcıların TL’ye yönelmesini sağlamak maksadıyla karar çıktı. Mevduat faiz oranlarında uygulanan stopaj indiriminin uzatıldığı bilgisi verildi. Yani vatandaşlarımız vadeli mevduat hesaplarından alacakları getirideki devlet payı tekrar düşürüldü vatandaşlarımızın kazançları arttırıldı!

Ülkemizde yüzbinlerce vatandaşımızın özel bankalarda hesabı yer alıyor. Vatandaşlar korona virüs hastalığında müşterisi oldukları bankada vadeli mevduat hesabı açtırarak kendilerine aylık düzenli git gide artan bir kazanç kapısı oluşturabilirler! Hem bunu yaparak paralarını enflasyona karşı korumuş olurlar hem de Türk lirasının değerini artırmasına destek olurlar.

Üstelik vatandaşlarımız bu yolla risksiz biçimde de kazanç elde etmiş oluyorlar. Hem de kendi tespit ettikleri vade süresine göre! Neredeyse her özel banka vatandaşların vade oranlarını kendisinin belirlemesine olanak sağlıyor. İster 7 günlük ister 20 günlük isteğe göre de 32 günlük vade oranları seçme şansınız var. Vade sonunda ise kazancınız otomatik olarak hesabınıza aktarılmakta. Böylelikle risksiz biçimde garanti bir kazanç elde edebilirsiniz. Borsa da veya dolar, altında olduğu gibi zarar gelme şansı da yok. Paranız hem güvence de hem de enflasyona karşı değerini korumuş olacak.

Stopaj indiriminin iki ay daha uzatılmasıyla birlikte özel bankalarda haziran ayına özel mevduat faiz oranlarını güncellediler. Vatandaşların mevduat kazançları arttı. En çok faiz oranı veren bankalar tekrar değişti!

Milyonlarca kişi erken emekli olabilir! Emeklilik yaşı 48, 49, 51, 52 oluyor! İşte şartlar...

Milyonlarca kişi erken emekli olabilir! Emeklilik yaşı 48, 49, 51, 52 oluyor! İşte şartlar…

Fibabanka ve N Kolay özel bankalar içinde en yüksek faiz kazancını veren iki banka. İki bankanın da sunduğu aylık faiz oranı ,50. Eğer vatandaşlarımız 20 bin Türk lirasını 32 günlük vade ile bu bankalara yatırırlarsa vade sonunda 20 bin 325 Türk lirasına sahip olacaklar.

Şekerbank’ın sunduğu faiz oranı ise ,75. Bunun yanı sıra Denizbank’ın sunduğu faiz oranı ise ,75. QNB Finansbank ise vatandaşlarımıza ,10 faiz oranı sunuyor.

Bir diğer özel banka olan ING Bank’ın sunduğu faiz oranı ise . Vatandaşlarımız 32 günlük vade sonunda 316 Türk lirası kazanç toplamda ise 20 bin 316 Türk lirası kazanıyorlar. Ülkemizde yine çok tercih edilen banka kuruluşlarından birisi olan İş Bankası’nın sunduğu faiz oranı ise ,80. bankaya 20 bin Türk lirası yatıran vatandaşlar 32 gün sonunda 20 bin 213 Türk lirası elde ediyorlar. Yine çok tercih edilen bir diğer özel banka Akbank aracılığıyla sunulan faiz oranı ise . Bankaya 20 bin Türk lirası yatıran vatandaşlar 32 günlük vade sonunda 300 Türk lirası kazanç elde ediyorlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün