Biyografi

Irina Ivkina Kimdir? Evi nerede? Nerede oturuyor?

Irina Ivkina kimdir?, Irina Ivkina kaç yaşında?, Irina Ivkina evi nerede?, Irina Ivkina nerelidir? Irina Ivkina ev adresi?, Irina Ivkina kaç yaşında?, Irina Ivkina nerede oturuyor?, Irina Ivkina nerede yaşıyor? gibi sorularınızı yanıtlamak için Irina Ivkina hakkında ayrıntılı bir biyografi sayfasını siz değerli okurlarımız için bir araya getirdik. 07.Mayıs.1988 senesinde doğan Irina Ivkina şu an için 33 yaşında ve Boğa burcundandır. Irina Ivkina doğum yeri ise Rusya olarak bilinmektedir. Meslek yaşamını ise ModelSinema Oyuncusu olarak devam ettirmektedir.

Irina Ivkina Kimdir? – Irina Ivkina Evi Nerede? – Irina Ivkina Nerede Oturuyor?

Irina Ivkina Kimdir?, evi nerede?

2015 senesinin Kasım ayında vizyona giren, Cem Yılmaz‘ın hem yazıp hem yönettiği dördüncü filmi olan “Ali Baba ve 7 Cüceler” adlı sinema filminde oynadı

Irana Ivkina, 7 Mayıs 1988 tarihinde Rusya’da doğmuştur.

Irina Ivkina, Ferman Toprak’ın 2010 senesinde çekilen ‘Mavi Mavi’ klibinde oynadı. Türkiye’de Casper ve Tutku reklamlarında oynadı.

Pek çok şirketin da foto modelliğini üstlenen Irina Ivkina, oyunculuk ve modelliğin bunun yanında amatör olarak koşuyla da ilgilenmekte ve düzenli olarak maratonlara katılmaktadır.

2015 senesinin Kasım ayında vizyona giren, Cem Yılmaz‘ın hem yazıp hem yönettiği dördüncü filmi olan “Ali Baba ve 7 Cüceler” adlı sinema filminde Cem Yılmaz, Çetin Altay ve Zafer Algöz ile başrolde oynarken filmde Irina Ivkina, Yosi Mizrahi, Bahtiyar Engin de rol almıştır.

Irana Ivkina, Emrah Şahin ile evlidir.

Filmleri ve Dizileri :
2017 – Şevkat Yerimdar (Ludmila Anna) (TV Dizisi)
2017 – Dostlar Mahallesi (Olga) (TV Dizisi)
2017 – Arif V 216 (Filiz Akın)(Sinema Filmi )
2015 – Ali Baba Ve 7 Cüceler (Veronika) (Sinema Filmi )

Kaynak:Bilgisayfam.net

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün