Diziler

İspanyol Aktör Miguel Angel Silvestre Hande Erçel’e Şok Teklif! Kerem Bursin Kıskançlıktan Çıldıracak!

İspanyol Aktör Miguel Angel Silvestre Hande Erçel’e Şok Teklif! Kerem Bursin Kıskançlıktan Çıldıracak!, arayışı içine giren okurlarımız için İspanyol Aktör Miguel Angel Silvestre Hande Erçel’e Şok Teklif! Kerem Bursin Kıskançlıktan Çıldıracak! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız İspanyol Aktör Miguel Angel Silvestre Hande Erçel’e Şok Teklif! Kerem Bursin Kıskançlıktan Çıldıracak! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

İspanyol Aktör Miguel Angel Silvestre Hande Erçel’e Şok Teklif! Kerem Bursin Kıskançlıktan Çıldıracak!

Hande Erçel rüyası sürüyor. Sen Çal Kapımı dizisinin güzel yıldızı Hande Erçel’e milyon takipçinin önünde şok teklif geldi. 

Kerem Bursin ile olan aşkını sonunda ilan eden Hande Erçel’e yakışıklı İspanyol isimden şok teklif. 39 yaşındaki İspanyol aktör Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel’e aşkını ilan etti.

Sen Çal Kapımı dizisiyle adeta zirveye yerleşen ve hem kariyerinde maddi hem aşk yaşamında uçuşa geçen Hande Erçel’in güzelliği yurt dışına açılmaya sürdürmekte. 

Dizide ki partneri Kerem Bursin ile 1 yıl boyunca aşklarını inkar eden, bedava Maldivler tatilinde ise aşklarını ilan ettiği gerekçseiyle reklam aşkı diyerek suçlanan Hande Erçel ile Kerem Bursin’in canı şimdi de İspamnyol krizi ile gündeme gelecek.

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncularından Yapımcının Final Kararına Büyük Tepki: Kul Hakkı Yeme

İspanyolların yakışıklı aktörü Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel’e sosyal platform hesabından çağrıda bulundu. Kerem Busin bunun üzerine kıskançlık krizine girdi.

İSPANYOL YAKIŞIKLI KEREM BURSİN’İ KRİZİ SOKTU!

İspanyol aktör Miguel Angel Silvestre, Hande Erçel’in kendisi ile alakalı olarak “Onunla oynamak isterdim” dediği bir haberi paylaşımı yaptı ve “Canım Hande, haydi hayallerimizi gerçekleştirelim. Ben de seninle çalışmayı isterim” diye yazarak takipçileri ile paylaşımı yaptı. İspanyol aktör bunun bunun yanında paylaşımına bomba ve gül emojisi koydu.

Bunun üzerine Hande Erçek hayranları “Hande Erçel bir dünya marakasıdır. Kudurabilirsiniz” diye yorumlarda bulunarak Erçel’e sataşanlara laf attı. 

Selin Şekerci’nin de İspanyol yakışıklı Miguel Angel Silvestre hayranı olduğu bilindiği gibi kullanıcılar “Selin Şekerci bu haberi beğenmedi” yorumunda bulundu. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün