İzelin yüzü neden öyle? İzel’in yüzüne ne oldu?

İzelin yüzü neden öyle? İzel’in yüzüne ne oldu?, arayışı içine giren okurlarımız için İzelin yüzü neden öyle? İzel’in yüzüne ne oldu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız İzelin yüzü neden öyle? İzel’in yüzüne ne oldu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

İzelin yüzü neden öyle? İzel’in yüzüne ne oldu?

Gerçek Adı İzel Çeliköz olan, sahne adı İzel olan 50 yaşında İstanbullu sanatçı İzel’in yüzü merak konusu oluyor. İzel’in yüzü neden öyle? İzel’in yüzüne ne oldu merak ediliyor.

İzel’in yüzüne ne oldu?

Berna Şen Şenol kimdir? F-16 Pilotu Berna Şen kim?

Berna Şen Şenol kimdir? F-16 Pilotu Berna Şen kim?

İzel’in yüzünde bir araya gelen sivilciler bir günde olduğu bilgisine ulaşıldı. Sevgilisinin en yakın dostuyla öpüşürken yakaladığı söyleyen İzel, kolay gelsim dedim ve çıktım dedi. Akşam o sinirle üzülen İzel, sabah kalktığında cildinin bu halde olduğunu dile getirdi.

İzel’in cildi hastalığı ne?

İzel sabah kalktığında cildi öyle olduğunu anlayında kızamık olduğunu sandığını fakat doktorun stres sebebiyle olduğunu kelimelerine ekledi. 2 kez operasyon geçiren İzel yüzü bir türlü geçmedi. 

İzel kimdir? Kaç yaşında?

Gerçek adı İzel Çeliköz olan İzel, 1969 doğumlu. İstanbul TEknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu.

Related Articles

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker