Diziler

Gönül Dağı üzen ayrılık! Başrol veda etti! Yeni başrol geliyor

Gönül Dağı üzen ayrılık! Başrol veda etti! Yeni başrol geliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Gönül Dağı üzen ayrılık! Başrol veda etti! Yeni başrol geliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Gönül Dağı üzen ayrılık! Başrol veda etti! Yeni başrol geliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Gönül Dağı üzen ayrılık! Başrol veda etti! Yeni başrol geliyor

Yayına girdiği cumartesi akşamları çok bi hayli beğeni alan Gönül Dağı başrol vedası yaşanıyor. Erken sezon finaliyle yeni sezonu heyecanla beklenen Gönül Dağı dizisi yeni sezon öncesi sürprizler geliyor. Gönül Dağı dizisinde peş peşe ayrılık haberleri geliyor.

Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Belli Oldu! Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak?

Kardeşlerim Dizisi Sezon Finali Belli Oldu! Kardeşlerim Ne Zaman Final Yapacak?

Gönül Dağı üzen ayrılıklar!

Yapımcılığını Köprü Film’in üstüne aldığı, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu, başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ferdi Sancar ve Ecem Özkaya olduğu Gönül Dağı dizisinde sürpriz ayrılıklar geliyor. Gönül Dağı başroller bir bir veda ederken bir de güzel bilgi geldi!

Gönül Dağı Temmuz’da dönüyor!

TRT 1 bi hayli beğeni alan dizisi Gönül Dağı, Temmuz ayında geri dönüyor. Gönül Dağı Bayram özel bölümüyle Kurban bayramında ekranlara gelmesi takipçilerini çok sevindirdi. Gönül Dağı dizisinde peş peşe güzel haberler gelirken vedalarda bununla birlikte geldi.

Gönül Dağı Serdar’ı Utku Ateş veda etti!

Gönül Dağı dizisinde Serdar kişiliğiyle ününe ün katan Utku Ateş diziden ayrıldı. Gönül Dağı dizisinden Cam Tavanlar dizisine transfer olan Utku Ateş takipçilerini üzdü. Lakin Gönül Dağı tek veda bu olmadığı bilgisine ulaşıldı.

Gönül Dağı Dilek Gülsim Ali veda ediyor!

Gönül Dağı dizisinde bir veda haberi daha geliyor. TRT 1 bi hayli beğeni alan dizisi Gönül Dağı Gülsim Ali diziye veda ediyor. Gönül Dağı Dilek ve Taner aşkı çok sevilmedi ve Gülsim Ali diziye veda edeceği bilgisine ulaşıldı.

Gülsim Ali yerine başrol aranıyor!

Gönül Dağı dizisinde Berk Atan’a yeni başrol aranıyor. Gülsim Ali ani vedası sonrası Gönül Dağı dizisi yeni bir kadın başrol aranıyor. Yapımcı şirket Berk Atan’la başrol oynayacak yeni bir kadın oyuncu arıyor ve kim bulunacağı bilinmemekte.

Kurban bayramı özel bölümünde ekranda yayınlanacak!

Gülsim Ali yeni sezon anlaşmasi imzalaması birden çok teklif gelmesi sonrası Kurban Bayramı özel bölümünde oynayacağı bilgisine ulaşıldı. Gülsim Ali Gönül Dağı dizisinden anlaşma yenilirse yine ilk bizim haberimiz olacak fakat şu an için Gönül Dağı dizisine yeni bir kadın başrol arandığı bilinmekte.

Gönül Dağı Temmuz ayında Kurban bayramı özel bölümü sonrası Eylül’de TRT 1’de ekranlara gelecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün