Bilgi

Selin Ciğerci Hamile! Selin Ciğerci anne oluyor

Selin Ciğerci Hamile! Selin Ciğerci anne oluyor, arayışı içine giren okurlarımız için Selin Ciğerci Hamile! Selin Ciğerci anne oluyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Selin Ciğerci Hamile! Selin Ciğerci anne oluyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Selin Ciğerci Hamile! Selin Ciğerci anne oluyor

Uzun süredir bebek isteyen Selin Ciğerci hamile olduğunu açıkladı. Eşi Gökhan Çıra ile uzun süredir anne olmak için uğraşan Selin Ciğerci yakın dostlarına Hamile olduğunu açıkladığu bilgisine ulaşıldı.

Deniz Ülke Arıboğan kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Babası kim?

Deniz Ülke Arıboğan kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Babası kim?

Selin Ciğerci anne oluyor!

Selin Ciğerci’nin hamile kalması imkansız olduğu bilinmekte. Bu nedenle Selin Ciğerci taşıyıcı annelik ile çocuk sahibi olmayı planlıyor. Selin Ciğerci anne olmak için gün saydığı ve çok mutlu olduğu bilgisine ulaşıldı.

Selin Ciğerci kimdir?

Sosyal medya fenomeni olan Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirmesiyle gündeme geldi. Futbolcu Gökhan Çıra ile evliliği mutlu devam eden Ciğerci, 1984 doğumlu. Konyalı baba ve kastamonulu annenin kızı olan Ciğerci, İstanbul Zeytinburnu’nda büyüdü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün