Bilgi

Kadere Bak! Oğuz Yılmaz vefatında İbrahim Tatlıses sırrı! İbo Show detayı

Kadere Bak! Oğuz Yılmaz vefatında İbrahim Tatlıses sırrı! İbo Show detayı, arayışı içine giren okurlarımız için Kadere Bak! Oğuz Yılmaz vefatında İbrahim Tatlıses sırrı! İbo Show detayı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kadere Bak! Oğuz Yılmaz vefatında İbrahim Tatlıses sırrı! İbo Show detayı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kadere Bak! Oğuz Yılmaz vefatında İbrahim Tatlıses sırrı! İbo Show detayı

Kadere Bak! Oğuz Yılmaz ölüm haberi sonrası bu video rekorlar kırıyor. Oğuz Yılmaz ve İbrahim Tatlıses kavgası sosyal platformyı salladı. Bir dönem İbo Show’da büyük bir tartışma yaşayan Oğuz Yılmaz ve İbrahim Tatlıses bu hafta kader ismini andıracak!

Oğuz Yılmaz öldü!

Ankara’nın en fazla bi hayli beğeni alan ses sanatçıları içinde bulunan Oğuz Yılmaz vefat etti! Oğuz Yılmaz vefatı sonrası İbrahim Tatlıses videosu rekor kırıyor. İbrahim Tatlıses ve Oğuz Yılmaz kavgası video kısa bir sürede rekor kırdı!

İşte kavga anları!

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”380″ scrolling=”no” src=”https://ilan365-net.cdn.vidyome.com/embed/lHWJGI1Qv9L.html” webkitallowfullscreen=”” width=”100%”]

Sakın Oğuz Yılmaz çalmayın!

İbo Show’da canlı yayında bir dönem kavga eden Oğuz Yılmaz ve İbrahim Tatlıses kavgası sosyal platformveyamga vurdu! İbrahim Tatlıses seni hiç bir yerde çaldırmam kelimeleri sonrası Oğuz Yılmaz yanıtları tam yerinde yer alıyor. İbo Show’da İbrahim Tatlıses’e kendine gel diyerek rest çeken Oğuz Yılmaz Ankaralıların gururu olarak bu video paylaşılıyor!

İbrahim Tatlıses videoda dile getirdiği Ben Ankaralı Namık değilim gibi kelimeleri de olay oldu. Bildiğiniz üzere Ankaralı Namık vefat etmişti!

Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tutuklandı mı?

Hadi Özışık kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Tutuklandı mı?

İbo Show’da kadere bak! Bu hafta ankaralılar geliyor!

21 Mayıs cumartesi gecesi ‘İbo Show’un yeni bölümüne; Ankaralı Ayşe, Hüseyin Kağıt, Veli Erdem Karakülah, Mustafa Taş, Serkan Nişancı ve İbocan konuk oluyor. Ankaralı tüm bi hayli beğeni alan sanatçıların olduğu programda Ankaralı Namık yok ve program önce çekildi. 

İbrahim Tatlıses Oğuz Yılmaz vefatı sonrası açıklama yapılacak mı merak ediliyor!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün