Bilgi

Son Dakika Adil Öksüz yakalandı mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ takımından birinin alındığını açıkladı

Son Dakika Adil Öksüz yakayı ele verdi mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ takımından birinin alındığını açıkladı, arayışı içine giren okurlarımız için Son Dakika Adil Öksüz yakayı ele verdi mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ takımından birinin alındığını açıkladı ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Son Dakika Adil Öksüz yakayı ele verdi mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ takımından birinin alındığını açıkladı sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Son Dakika Adil Öksüz yakayı ele verdi mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan FETÖ takımından birinin alındığını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan son dakika açıklamaları. Adil Öksüz yakayı ele verdi mı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip erdoğan peş peşe müjdeler vermeye başladı. Erdoğan en mühim açıklaması ise FETÖ takımından birinin yakayı ele verdiğı bilgisine ulaşıldı.

Son Dakika Erdoğan’dan FETÖ açıklaması!

19 mayıs 2021 çarşamba akşamı konuşan Erdoğan, “Yakında FETÖ takımından da mühim bir ismi açıklayacağız, şu anda elimizde. Kimi yakaladık, hesaba çektik, onun açıklamasını da yapacağız.” açıklaması bulundu. Bu açıklamalar sonrası Ankara’ya yakın isimler sürpriz ismi açıkladı!

Adil Öksüz yakayı ele verdi iddiası!

19 mayıs 2021 Çarşamba Resmi Gazete yayınlandı mı? Bugün Resmi gazete ne var? Saat Kaçta yayına girecek

19 mayıs 2021 Çarşamba Resmi Gazete yayınlandı mı? Bugün Resmi gazete ne var? Saat Kaçta yayına girecek

Erdoğan’ın son dakika Fetö takımından mühim bir ismi açıklayacağız diyerek şu an sorguda olan birinin Adil Öksüz olabileceği söyleniyor. Adil Öksüz yakalanarak ülkeye getirildiği söyleniyor. Erdoğan açıklamaları sonrası Sedat Peker mi yakayı ele verdi sorusu da yanıt arıyor!

Fetö takımından kim yakayı ele verdi!

Sosyal medya aracında Adil Öksüz diyenler olduğu kadar Erdoğan’ın bu işler saniyelik diyerek Sedat Peker’in yakalanabilmiş olma ihtimali de gündemde. Lakin yakalanan ismin FETÖ denilince Adil Öksüz olması daha ağır basıyor!

Yeni Doğalgaz müjdesi!

Erdoğan son dakika açıklamasında Doğalgaz olduğu da açıkladı. Çok yakında zamanda yeni Doğalgaz müjdelerini vereceğiz açıklaması yaptı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün