Diziler

Kağıt Ev dizisi Cemre Kimdir? Oynadığı Yapımlar (Helin Kandemir)

Kağıt Ev dizisi Cemre Kimdir? Oynadığı Yapımlar (Helin Kandemir), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kağıt Ev dizisi Cemre Kimdir? Oynadığı Yapımlar (Helin Kandemir), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kağıt Ev dizisi Cemre Kimdir? Oynadığı Yapımlar (Helin Kandemir) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kağıt Ev dizisi Cemre Kimdir? Oynadığı Yapımlar (Helin Kandemir)

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza O3 Medya imzalı Kağıt Ev dizisinde bulunan Cemre kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız. Önümüzdeki günlerde Star Tv ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Kağıt Ev dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturmaktadır. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun bulunduğu Kağıt Ev dizisinin oyuncularından Cemre de seyirciler aracılığıyla merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kağıt Ev dizisinde bulunan Cemre kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız ve Kağıt Ev dizisi Cemre kimdir? Kağıt Ev dizisi Cemre kişiliğine hayat veren oyuncumuzun ismini ve soy ismini ve önceden bulunduğu dizileri sizlerle sunacağız.

Kağıt Ev Dizisi Cemre Karakteri Kimdir?

Kağıt Ev dizisinin tanıtım fragmanında karşımıza çıkan ve ben öldürdüm, babamın sevgilisiydi onu bizden alacaktı kelimeleriyle dikkatleri üzerine çeken Cemre kişiliğinin ailesine çok düşkün olduğunu bilinmekte fakat Cemre’nin o cinayeti işleyip işlemediği belli değildir. Bizler Cemre’nin nasıl bir karakterde olduğu ile ilgili bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle sunacağız.

Kağıt Ev Dizisi Cemre Kimdir?

Fragmanıyla oldukça büyük beğeni alan Kağıt Ev dizisinde bulunan Cemre kişiliğine tecrübeli oyuncumuz Helin Kandemir hayat vermektedir. Diziyi heyecanla bekleyen seyirciler aracılığıyla Cemre kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da bi hayli merak edilmiş ve araştırılmaya başlanmıştır. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kağıt Ev dizisinde bulunan Cemre kişiliğine hayat veren oyuncumuz Helin Kandemir’i yakında zamandan tanıtacağız.

Helin Kandemir

16 yaşındaki oyuncumuz 2 Haziran 2004 senesinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. Orta okul eğitim hayatına devam eden Helin Kandemir, bunun yanı sıra dublaj sanatçılığı da yapmaktadır. Kamera karşısına yörem sucuk, yörem zeytin gibi çeşitli reklam filmleri ile geçen Helin Kandemir, bu biçimde oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce bir çok başarılı çalışmada bulunan çocuk oyuncumuz özellikle Bir Litre Gözyaşı dizisinde hayat verdiği Elif kişiliği aracılığıyla tanınmıştır. Kariyerinde ki çıkışı Doğduğun Ev Kaderindir dizisiyle sürdüren Helin Kandemir, bu dizide hayat verdiği Kibrit kişiliği aracılığıyla geniş kitlelere ulaşmıştır. Yaşına rağmen bi hayli başarılı çalışmalara imza atan oyuncumuz bu sezon ise Kağıt Ev dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Helin Kandemir Yer Aldığı Diziler

Bitmeyen Hikaye
Kollama
Ötesiz İnsanlar
İsimsizler 2017
The Protector (Hakan Muhafız ) 2018
1 Litre Gözyaşı 2018 – 2019
Doğduğun Ev Kaderindir 2019 – 2020
Kağıt Ev 2021

Helin Kandemir Resmi İnstagram Hesabı

16 yaşında ki oyuncumuz şimdiye kadar bi hayli başarılı çalışmalara imza atmıştır. Bu sezon Kağıt Ev dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncu sosyal platformyı da bi hayli aktif kullanmaktadır ve Helin Kandemir’in instagramda 32 gönderisi ve 145 bin takipçi mevcuttur. Çocuk yıldızımız Helin Kandemir’in resmi instagram hesabı: @_helinkandemir

Helin Kandemir’in Sevgilisi Var Mı?

16 yaşının içinde olan oyuncumuz Helin Kandemir, halen orta okul öğrencisidir ve eğitim hayatına devam ediyordir. Daha orta okulda öğrenim gören çocuk oyuncumuzun sevgilisi yoktur.

Kağıt Ev Dizisi Cemre – Helin Kandemir Kıyafetleri

Kağıt Ev dizisinde hayat vereceği Cemre kişiliğiyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz üslubuyla da dikkatleri üzerine çekemeye devam ediyordir. Helin Kandemir’in takipçileride onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde oyuncumuzun özel yaşamında ve Kağıt Ev dizisinde giydiği etek, pantolon, kazak, hırka, mont, kaban, elbise, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat altını çizerek sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kağıt Ev dizisinde bulunan Cemre kişiliğini ve Cemre kişiliğine hayat veren oyuncumuz Helin Kandemir’i yakında zamandan tanıdık. Sizlerle konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinize aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün