Diziler

Kağıt Ev Dizisine Ramo Dizisinden Bomba Transfer!

Kağıt Ev Dizisine Ramo Dizisinden Bomba Transfer!, arayışı içine giren okurlarımız için Kağıt Ev Dizisine Ramo Dizisinden Bomba Transfer! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kağıt Ev Dizisine Ramo Dizisinden Bomba Transfer! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kağıt Ev Dizisine Ramo Dizisinden Bomba Transfer!

Yapımcılığına  O3 Medya’nın imza attığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı; başrollerini Nur Fettahoğlu ve Erdal Beşikçioğlu’nun paylaşımı yaptığı ” Kağıt Ev” dizisi  kadrosunu genişletmeye sürdürmekte. İddialı konusu ve güçü kadrosu ile dikkat çekerek belli bir kemik seyirciyi oluşturmayı başaran diziye usta bir isim daha katıldı.

Nur Fettahoğlu  ve Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünü paylaşımı yaptığı ve kadrosunda bulunan Can Nergis,Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel ,Nejat Uygur, Helin Kandemir ‘in olduğu dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu dahil olduğu bilgisine ulaşıldı. Erdal Beşikçioğlu’nun Ceza Hukuku Profesörü ve Olay Yeri Uzmanı Cihan Fırtına’yı, Nur Fettahoğlu’nun ise başarılı Avukat Aylin Fırtına’yı oynadığı diziye usta oyuncu Macit Koper de dahil oldu. 

Macit Koper Kağıt Ev’de!

 ‘Aylin’in babası ‘Remzi Karan’ rolü ile usta oyuncu Macit Koper Kağıt Ev dizisine dahil oldu.Her hafta pazartesi saat 20:00’de Star Tv’de yayına giren Kağıt Ev kadrosuna en son güzel oyuncu Serra Pirinç ve tecrübeli oyuncu Çetin Sarıkartal da dahil olmuştu. 

Hayatları bir yanlış anlaşılma sonra darmadağan olan bir ailenin enteresan hayat öyküsünün anlatıldığı Kağıt Ev dizisi kuvvetli kadrosu ile de dikkatleri çekmeye sürdürmekte. Henüz reyting listesinde istediğimiz başarıya ulaşamasa da pazartesi günü yayına giren Çukur ve Yasak Elma’nın finalinden sonra artış gösterilmesi bekleniyor.
 

Yayınlanma Zamanı: 03 Mayıs 2021, 20:58

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün