Diziler

Kahraman Babam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Kahraman Babam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?, arayışı içine giren okurlarımız için Kahraman Babam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kahraman Babam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kahraman Babam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belirlendi!

Mucize Doktor, Teşkilat ve Çukur hayranlarına müjde! Üçkuruş dizisi başrolleri belirlendi!

10. Ev Yapım imzalı, Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstüne aldığı; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda ise  Osman Kaya’nın oturduğu Kırmızı Kamyon Show TV’de 31 Mart Çarşamba günü ilk bölümü ile yayınlanmış fakat sonradan yayından kaldırılarak yazın yayına girmesina karar verilmişti.

Kırmızı Kamyon dizisinin yazın ekranlarda yayına girmesi kararından sonra dizi de yeni bir gelişme yaşanarak adı da değiştirildi. Kırmızı Kamyon dizisinin yeni adı Kahraman Babam oldu. Peki Kahraman Babam ne zaman yayına girecek? Oyuncu kadrosu ve konusuna dair detaylar..

Kahraman Babam ne zaman ekranlara gelecek?

Kahraman Babam dizisinin yayın tarihi belirlendi. 14 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de seyircisinin karşısına çıkacak.

Kahraman Babam dizisinin oyuncu ekibinde bulunan kimler var?

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır, Feriha Eyüboğlu, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Toprak Sağlam, Ebrar Alya Demirbilek, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınağ ve Kağan Uluca gibi isimler yer alıyor.

Kahraman Babam konusu nedir?

Kahraman Babam dizisinde;  kahraman itfaiyecilerin hikayesi anlatılacak. Sevinçleri, başarıları, üzüntüleri, mücadeleleri ekranlara taşınacak. Dram ve aksiyon türünde olan dizide bunun bunun yanında, kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü hikayesi seyirci ile bir araya gelecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün