Biyografi

Kanal D Gelinim Mutfakta Esra neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra’nın yerine kim geçti?

Kanal D Gelinim Mutfakta Esra neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra’nın yerine kim geçti?, arayışı içine giren okurlarımız için Kanal D Gelinim Mutfakta Esra neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra’nın yerine kim geçti? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kanal D Gelinim Mutfakta Esra neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra’nın yerine kim geçti? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kanal D Gelinim Mutfakta Esra neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra’nın yerine kim geçti?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayına giren Gelinim Mutfakta müsabakasında yarışmacılardan Esra’nın bugün ekranlarda olmaması seyircileri endişelendirdi. Birçok seyirci programı yeni bölümü sırasında Gelinim Mutfakta Esra bugün neden yok, Esra diskalifiye mi oldu gibi suallerin cevabını araştırmaya başladı. Peki Gelinim Mutfakta Esra yarışmadan ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra’nın yerine kim geçti?

Kanal D’de gündüz kuşağının bi hayli beğeni alan programları içinde bulunan Gelinim Mutfakta yarışmacıları da seyirciler aracılığıyla hem çok seviyor hem de yakında zamandan takip ediliyor. GELİNİM MUTFAKTA ESRA da yarışmanın en fazla takip edilen isimlerinden biri oldu. Esra, dün canlı yayın sırasında bir hastalık geçirdi ve bugün ekrana çıkmadı. Birçok seyirci ise Esra’nın sağlık durumunu merak ederek arama motorunda Gelinim Mutfakta Esra neden yok, Gelinim Mutfakta Esra ayrıldı mı, diskalifiye mi oldu gibi suallerin cevabını araştırmaya başladı. Peki Gelinim Mutfakta Esra ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta ekranın yerine kim geçti?

kanal-d-gelinim-mutfakta-esra-neden-yok-ayrildi-mi-gelinim-mutfakta-esranin-yerine-kim-gecti-2

Gelinim Mutfakta Esra sağlık durumu nasıl?

Gelin Mutfakta yarışmasının yakında zamandan takip edilen yarışmacılarından birisi olan Esra dün bir hastalık geçirmiş ve yarışmayı yarıda bırakmak zorunda kalmıştı. Esra’nın sağlık durumunun iyi olduğu fakat kontrol altında olduğu bundan dolayı de yarışmaya çıkmadı bilgisine ulaşıldı. Yani Gelinim Mutfakta Esra yarışmadan ayrıldı.

Survivor'da dengeleri değiştirecek şok eleme! Aleyna Çalışkan veya Dora gidecek derken sürpriz isim gidiyor!

Survivor’da dengeleri değiştirecek şok eleme! Aleyna Çalışkan veya Dora gidecek derken sürpriz isim gidiyor!

Gelinim Mutfakta Esra’nın yerine kim geçti?

Seda Sayan’ın sunumu ile gündüz kuşağının en renkli programları içinde bulunan Gelinim Mutfakta müsabakasında Esra’nın yerine kimin geldiği de merak ediliyor. Sağlık nedenleri bundan dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kalan iddialı yarışmacılardan Esra’nın yerine bugün yeni bir yarışmacı geldi. Gelinim Mutfakta Esra Binici yerine gelen yarışmacı ise yeni bir gelin oldu. Diğer yandan Esra’nın Gelinim Mutfakta yarışmasına yeniden dönüp dönmeyeceği ise merak ediliyor. Esra sağlık nedenleri bundan dolayı yarışmadan elendiği için yeniden dönme şansı yer alıyor. Lakin bu hafta cuma günü Gelinim Mutfakta yarışma sezon finali yapacak. O nedenle Esra’nın gelecek sezonda geri dönmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün