Diziler

Masumlar Apartmanı Kriz! Dizisinde Bir Veda Daha!

Masumlar Apartmanı Kriz! Dizisinde Bir Veda Daha!, arayışı içine giren okurlarımız için Masumlar Apartmanı Kriz! Dizisinde Bir Veda Daha! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Masumlar Apartmanı Kriz! Dizisinde Bir Veda Daha! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı Kriz! Dizisinde Bir Veda Daha!

Bu sezonun en fazla konuşulan işi olan ve Salı akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı’nda ayrılıklar durulmuyor!

Gülseren Budayıcıoğlu eserleri uyarlamasında birisi olan Masumlar Apartmanı ilk bölümünden bu yana reyting rekorları kırmış ve dizi çok konuşulmuştu. Lakin dizinin üzerinde son haftalarda kara bulutlar dolaşıyor!

TRT 1'in Fenomen Dizisi Final Yapıyor!

TRT 1’in Fenomen Dizisi Final Yapıyor!

ÖNCE FARAH ZEYNEP ABDULLAH AYRILDI!

Masumlar Apartmanı dizisinde dizide İnci kişiliğini canlandıran oyuncu Farah Zeynep Abdullah ayrılmak istediğini yapımcıya iletmişti. Genç oyuncu dizide geri planda kaldığı için rahatsız olduğu ve Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın oynadığı Safiye ve Gülben kişiliğileri sebebiyle gölgede kaldığı eleştirilerine maruz kalmıştı. 

Hatta bundan dolayı yoğun eleştiriler alan Farah Zeynep Abdullah için ilk bölümlerde Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel “Safiye için izliyorum. İnci sahnelerinde kanalı değiştiriyorum.” demiş bu olayın magazinde yer alması üzerine Abdullah, Hande Erçel’i takipten çıkarmıştı.

Ve başrollerde yer alırken beklemediği biçimde eleştiri alan Farah Zeynep Abdullah diziye devam etmek istemedi. Daha öncede diziden ayrılmak istediği konuşulan oyuncu yeni sezonda yer almak istemediğini yapımcıya iletti.

GELEN BÜYÜK PROJEYİ REDDETMEK İSTEMEDİ!

Yaşanan bu ayrılık sonrası bir başka bomba ayrılık haberi daha geldi! Dizinin yıldız isimlerinden Birkan Sokullu’da diziden ayrılıyor! 

Dizide oynadığı Han kişiliği ile adından söz ettiren Birkan Sokullu’nun da büyük bir çalışmadan teklif aldığı ve bundan dolayı kafasının karıştığı kulislerde konuşulmakta.Birkan Sokullu’da Farah Zeynep Abdullah gibi diziden ayrılmak istediğini yapımcıya iletti!

DÜŞEN REYTİNGLER İKİNCİ SEZONDA FİNAL DİYOR!

Gelen bilgilere göre dizi ilk zamanlardaki reytinglere ulaşamıyor ve reyting karybı yaşadı. Masumlar Apartmanı dizisinin ikinci sezonun aynı etkiyi yaratmayacağı ve final yapacağı ön görülüyor. Birkan Sokullu’da kendisine gelen teklifi reddederek kaçırmak istemediğini yakın çevresine anlattığı konuşulmakta.  

Salı akşamları rekor kıran dizi ardındanları zirveyi yeniden ATV’nin rekortmen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a kaptırdı. Dizideki seyirci kaybı da göze çarpıyor. 

Düşen reytingler sonrası da 2. sezonda ilk sezon gibi ilerlemeyeceği düşünülen Masumlar Apartmanı dizisinde yaprak dökümü sürecek mi merak ediliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün