Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı gelecek bölüm Amca geliyor! Kardeşlerim 8 Mayıs Amca geliyor

Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı gelecek bölüm Amca geliyor! Kardeşlerim 8 Mayıs Amca geliyor, arayışı içine giren okurlarımız için Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı gelecek bölüm Amca geliyor! Kardeşlerim 8 Mayıs Amca geliyor ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı gelecek bölüm Amca geliyor! Kardeşlerim 8 Mayıs Amca geliyor sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı gelecek bölüm Amca geliyor! Kardeşlerim 8 Mayıs Amca geliyor

Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı büyük sürpriz! 8 mayıs 2021 cumartesi yayına girecek Kardeşlerim dizisine amca geliyor. kardeşlerim amca kim? Kardeşlerim 12. bölüm amca kişiliği kim oynaacak. 8 mayıs 2021 Kardeşlerim gelecek bölüm fragmanı!

Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı

ATV’nin bi hayli beğeni alan dizisi Kardeşlerim yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya sürdürmekte. Merakla beklenen Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Kardeşlerim 12. bölüm fragmanında neler yaşandı? Ömer, Suzan’ın annesi olduğunu öğrenecek mi? Doruk ve Asiye içinde neler olacak? İşte detaylar…

8 Mayıs 2021 Kardeşlerim Amca geliyor!

Ekranların yeni dizisi Kardeşlerim gerilim ve dramı bir arada sunmaya sürdürmekte. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi durumuna gelen dizi duygu yüklü konusu ile seyirciden tam not almayı başardı. Anne ve babalarının ölümünün ardından yapayalnız kalan kardeşlerin hikayesi anlatıyor. Fedakarlık, aile bağları, aşk ve intikam temalarının işlendiği dizi genç ve kabiliyetli oyuncuları kadrosunda bulunan içinde yer alıyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Kardeşlerim 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Ömer’in gerçek annesinin Suzan olduğu ortaya çıkmıştır. Yıllar boyunca gizli tutulan bu sır, artık herkesin kulağa gitmeye başlamıştır. Hiçbir şeyden haberi olmayan tek kişi Ömerdir. Doruk ve Asiye içindeki ilişkide de gelişmeler yaşanmaktadır.

Doruk, Asiye’nin kendisine güvenmesini sağlamak maksadıyla her yolu denemeye karar verir. Asiye, duygularını daha fazla kontrol altında tutamacağını kabul etmiştir. Kardeşlerim son bölümünde Asiye ve Doruk’un tüm zorluklara rağmen birbirlerinin elini tuttuğuna tanıklık etmiştik. Hemen akabinde yaşanan hırsızlık olayı aralarındaki gerilimin artmasına neden olmuştu. Doruk şimdi büyük bir sınav vermek zorunda yer alıyordu. Zira, Asiye’nin masumiyetine inanmaması halinde onu tamamen kaybetme tehlikesi vardı. Ömer, Akif’ten para aldığı için pişman olmaya başlamıştı. Özellikle Kadir ile içindeki tartışma canını çok sıkmıştı. Ömer, evi terk ederek ayakları üzerinde durmaya karar vermişti.

Lakin, hiç beklemediği birinden gördüğü destek aracılığıyla ayakta kalabildi. Akif’in yanında çalışmaya başlayan Ömer’in tek hayali çok zengin olmaktadır. Bu uğurda her şeyi yapabileceğini ispatlamıştır. Orhan ise Şengül’ün yaptıklarını affetmekte zorlanmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
porno

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün