Diziler

Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir? İnstagramı Sevgilisi Gözde Türker

Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir? İnstagramı Sevgilisi Gözde Türker

Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir? İnstagramı Sevgilisi Gözde Türker, bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir? İnstagramı Sevgilisi Gözde Türker ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Geçtiğimiz hafta ATV kanalında yayın yaşamına başlamış olan Kardeşlerim dizisi konusunun bunun yanında oyuncuları ile de merak konusu olmaya devam ediyor. Dizide en fazla merak edilen karakterlerden bir tanesi Harika kişiliği oldu. Biz de sizlerle bu yazımızda Kardeşlerim dizisindeki Harika kişiliğinden ve Harika kişiliğine hayat veren oyuncumuz Gözde Türker’den geniş bir şekilde bir biçimde söz edeceğiz. Gelin hep birlikte Kardeşlerim dizisi Harika kimdir? sorusuna yanıt bulalım.

Kardeşlerim Dizisi Harika Karakteri

Kardeşlerim Dizisi Harika KarakteriATV kanalında Cumartesi akşamları yayın yaşamına devam ediyor olan Kardeşlerim dizisinde en fazla merak edilen karakterlerden bir tanesi Harika kişiliği oldu. Harika kişiliğini sizler adına geniş bir şekilde bir biçimde araştırmaya koyulduk. Kardeşlerim dizisinde ismi Harika soyadı ise Manyaslı olan, Harika Manyaslı kişiliği zengin bir hayat süren ve özel okulda okuyan havalı kız grubunun baş üyelerinden biridir. Harika Manyaslı kişiliği ile ilgili geniş bir şekilde bilgilere ulaştıkça sizlerle sunacağız.

Kardeşlerim Dizisi Harika Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Harika kişiliğine hayat verecek olan başarılı ve güzel oyuncumuz Gözde Türker’dir. 8 yılı aşkın bir süredir oyunculukla ilgilenen Gözde Türker’i de merak edip araştırmak isteyen birden fazla kişi oldu. Biz de bu konumuzun ilerleyen bölümünde da Kardeşlerim dizi seyircileri ve okurlarımız adına Gözde Türker’in yaşamından ve bilgilerinden siz değerli okurlarımıza söz edeceğiz.

Gözde Türker Kimdir?

Gözde Türker KimdirBaşarılı ve güzel oyuncumuz Gözde Türker, 17 Eylül 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 173 boyunda ve 54 kilogramdır. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde tamamlayan Gözde Türker, eğitiminin ardından oyunculuk ile yakında zamandan ilgilenmeye başlamıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2013 senesindeki Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Safiye Sultan kişiliği ile yaşayan Gözde Türker, oyunculuğu ile birden fazla kişinin dikkatini çekmiş ve beğenisini elde etmiştir. Gaziantep Oto Kiralama Gaziantep Oto Kiralama

Gözde Türker’in Dizileri

2021 – Kardeşlerim
2018 – İstanbullu Gelin (Ülfet)
2016 – Poyraz Karayel (Melis)
2013 – Muhteşem Yüzyıl (Safiye Sultan)

Gözde Türker’in İnstagram Hesabı

Gözde Türker sosyal platform hesaplarında da bi hayli göze çarpmaktadır. Gözde Türker’in resmi instagram hesabında 141 gönderse yer alırken 3097 kişiyi aşkında takipçisi bulunmaktadır. Yer aldığı projeleri ve günlük yaşamından kareleri resmi instagram hesabını da paylaşan Gözde Türker’in instagram hesabını yakında zamandan incelemek isteyen okurlarımız ve seyircilerimiz @gozdeturker kullanıcı isimli hesaba bakabilirler.

Gözde Türker’in Sevgilisi Var Mı? Sevgilisi Kim?

Gözde Türker'in Sevgilisi Var Mı Sevgilisi KimGözde Türker ile ilgili en fazla merak edilen konulardan bir tanesi de sevgilisinin olup olmadığı oldu. Gözde Türker uzun zamandır Anıl Güler ile birliktelik hayatlarını sürdürmektedirler. Mutlu fotoğraf karelerinde sosyal platform hesaplarında paylaşan çiftimizin mutlu bir birliktelikleri mevcuttur. Gözde Türker sevgilisi Anıl Güler ile paylaşımı yaptığı son fotoğrafta ise sevgilisinin doğum gününü kutlamış ve ‘Sevgilimin doğum günü ve bahçede kar partisi’ notunu düşmüştür.

Kardeşlerim Dizisi Harika Karakterinin Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Harika Karakterinin KıyafetleriKardeşlerim dizisinde bulunan birden fazla oyuncunun kıyafeti merak ediliyor. Dizideki kıyafetleri ile en fazla dikkat çeken karakterlerden bir tanesi de Harika kişiliği oldu. Biz de elimizden gelebildiğince Harika kişiliğinin kıyafetlerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte siz değerli okurlarımıza sunacağız. Sizlerin de Harika kişiliğinin kıyafetlerinden merak ettiğiniz parçalar olursa yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Bu yazımızda da siz değerli okurlarımıza Kardeşlerim dizisinde bulunan Harika kişiliğinden ve ona hayat veren oyuncumuz Gözde Türker’den söz etmek istedik. Sizlerin de konu ile ilgiliki yorum, görüş, düşünce ve fikirlerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz. Kardeşlerim dizisinde bulunan tüm oyuncuları geniş bir şekilde bir biçimde incelemek isteğe göre Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu