Diziler

Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir? (Halit Özgür Sarı)

Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir? (Halit Özgür Sarı), Bir çok kişinin beğeniyle izlediği Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir? (Halit Özgür Sarı), bu paylaşımımızda siz kıymetli okurlarımız için Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir? (Halit Özgür Sarı) ile ilgili geniş bir şekilde bilgi vermeye çalıştık..

Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir? (Halit Özgür Sarı)

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kardeşlerim dizisinde bulunan Kadir kişiliğini yakında zamandan tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu ve konusunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı Kardeşlerim dizisi 20 Şubat 2021 tarihinde yayın yaşamına başlamıştır. Daha ilk sezonunda olmasına rağmen aldığı reytinglerle cumartesi gününü zirvede tamamlayan Kardeşlerim dizisinde bulunan Kadir kişiliğide seyirciler aracılığıyla merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kardeşlerim dizisinde bulunan Kadir kişiliğin daha yakında zamandan tanıtacağız ve Kardeşlerim dizisi Kadir kimdir? Kardeşlerim dizisi Kadir kişiliğine hayat veren oyuncumuzun adını, soyadını ve önceden bulunduğu dizleri sizlerle sunacağız.

Kardeşlerim Dizisi Kadir Karakteri Kimdir?

Her Cumartesi Atv ekranlarında seyircilerle buluşan Kardeşlerim dizisinde bulunan Kadir Karakteri, evin en büyüğüdür. Annesi ve babası öldükten sonra kardeşlerine babalık yapan Kadir, onların her derdine koşmakta ve evi geçindirmektedir. Aynı zamanda kardeşlerinin okuduğu okulun kantininde çalışan Kadir, kardeşi Ömer gibi Melisa’dan hoşlanmaktadır. Lakin kardeşi üzülmesin diye, Melisa’nın aşkına karşılık vermemektedir. Kısa olaraksı Kadir kişiliği, kardeşlerine bakan ve hayattaki tek önceliği kardeşleri olan biridir.

Kardeşlerim Dizisi Kadir Kimdir?

Kardeşlerim dizisinin ana karakterlerinden birisi olan Kadir kişiliğine genç oyuncumuz Halit Özgür Sarı hayat vermektedir. Izleyiciler aracılığıyla Kadir kişiliği kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Halit Özgür Sarı da merak edilmiştir. Bizde siz değerli okurlarımız için bu yazımızda Kadir kişiliğine hayat veren oyuncumuz Halit Özgür Sarı’yı daha yakında zamandan tanıtacağız.

Halit Özgür Sarı

27 yaşındaki oyuncumuz 1993 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Bilgi Üniversitesi ekonomi bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk teklifleri alan Halit Özgür Sarı, bu biçimde sektöre adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2018 senesinde yayına giren Diriliş Ertuğrul dizisi ile geçen oyuncumuz, dizide hayat verdi Süleyman kişiliğiyle büyük beğeni toplamıştır. Diriliş Ertuğrul dizisi ile dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl Hakan Muhafız ve Şampiyon dizilerinde boy göstermiştir. Esra Kızıldoğan ile Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölyesinde oyunculuk eğitimi alan Halit Özgür Sarı, 178 cm boyundadır. Yakışıklı oyuncumuz bu sezon Kardeşlerim dizisiyle Atv ekranlarında olacaktır.

Halit Özgür Sarı Yer Aldığı Diziler

2018 – Diriliş Ertuğrul (Süleyman)
2019 – Hakan Muhafız (Arif)
2020 – Şampiyon (Kerem)
2020 – Kırmızı Oda (Murat)
2021 – Kardeşlerim (Kadir)

Halit Özgür Sarı Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Kadir kişiliğiyle ekranlarda gördüğümüz yakışıklı oyuncumuz sosyal platformda bi hayli aktiftir. Resmi instagram hesabından sürekli olarak paylaşım yapan oyuncumuzun instagram da 36 gönderisi ve 213 bin takipçisi bulunmaktadır. Yakışıklı oyuncumuz Halit Özgür Sarı’nın resmi Instagram hesabı: @halitozgursari

Halit Özgür Sarı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Halit Özgür Sarı halen evli değildir. Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuzun önceden basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Şuan işlerine odaklanan oyuncumuz Halit Özgür Sarı, önümüzdeki günlerde yaşamına birini aldığı zaman bizde bunu sizlerle sunacağız.

Kardeşlerim Dizisi Kadir – Halit Özgür Sarı Kıyafetleri

Yeteneğinin bunun yanında yakışıklılığı da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz üslubuyla da büyük beğeni toplamaktadır. Özellikle genç kızlar aracılığıyla ilgiyle takip edilen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için önümüzdeki günlerde oyuncumuzun özel yaşamında ve Kardeşlerim dizisinde giydiği ceket, kaban, mont, gömlek, kazak, hırka, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat altını çizerek geniş bir şekilde bir biçimde sayfamızdan sunacağız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza Kardeşlerim dizisinde bulunan Kadir kişiliğini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Halit Özgür Sarı’yı yakında zamandan tanıttık. Sizlerde konu ile ilgili merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün