Diziler

Kardeşlerim Oğulcan Cihan Şimşek kaç yaşında nereli?

Kardeşlerim Oğulcan Cihan Şimşek kaç yaşında nereli?, arayışı içine giren okurlarımız için Kardeşlerim Oğulcan Cihan Şimşek kaç yaşında nereli? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kardeşlerim Oğulcan Cihan Şimşek kaç yaşında nereli? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kardeşlerim Oğulcan Cihan Şimşek kaç yaşında nereli?

Cihan Şimşek önceden hangi dizi ve filmlerde, reklamlarda oynadı? ATV’nin başarılı dizisi Kardeşlerim’de Oğulcan rolüne hayat veren Cihan Şimşek seyircilerin dikkatini çekmeyi başardı. Cihan Şimşek’in özel yaşamına ilişkin bilgiler çok fazla araştırılıyor. Kardeşlerim Oğulcan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Tüm bu soruların yanıtları haberimizin detay kısmında sizlerle…

ATV ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kardeşlerim’de Oğulcan kişiliği seyircilerin dikkatini çekiyor. Kardeşlerim Oğulcan kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu-kilosu, instagram hesabı var mı? Soruları merak ediliyor. Kardeşlerim Oğulcan kişiliğine hayat veren Cihan Şimşek kimdir? Kaç yaşında? Yakışıklılığıyla genç kızların ilgisini çeken genç ve tecrübeli oyuncu Cihan Şimşek ile alakalı bilgiler ve instagram hesabı haberimizin devamında sizlerle…

Masumlar Apartmanı İnci'nin Yerine Ece Geliyor! Farah Zeynep'in Yeri Çabuk Doldu!

Masumlar Apartmanı İnci’nin Yerine Ece Geliyor! Farah Zeynep’in Yeri Çabuk Doldu!

Kardeşlerim Oğulcan Kimdir?

Kardeşlerim dizisinin Oğulcan kişiliğine Cihan Şimşek hayat vermektedir. Daha önce bir çok yapımda rol alan genç oyuncu özellikle genç kızlarını ilgisini çekiyor. Kardeşlerim’in Oğulcan’ı Cihan Şimşek, 6 Ağustos 1992 tarihinde doğmuştur. Almanya’da dünyaya gözlerini açan Cihan Şimşek, 1,70 metre boyunda ve 64 kg’dır. 29 yaşındaki Cihan Şimşek, aslan burcudur. 

Cihan Şimşek Kimdir? Daha Önce Hangi Dizi Filmlerde Oynadı?

Cihan Şimşek, seyirci karşısına ilk kez popüler dizi Bez Bebek ile çıkmıştı. Bez Bebek dizisinde “Selim” kişiliğine hayat veren ve önü açılan genç oyuncu, ardından da Hanım Köylü dizisinde rol almıştır. Beni Böyle Sev, Bir Yastıkta ve Zil Çalınca dizilerinde de peş peşe roller alan Cihan Şimşek, bunun bunun yanında bir çok reklamda da boy göstermiştir.

Disney Channel’ın Zil Çalınca isimli dizisinde “Metehan” kişiliğiyle başrolde bulunan Cihan Şimşek’in Instagram hesabı “tcihansimsek” olarak belirlenmiştir.

Cihan Şimşek bunun bunun yanında, 4NK1 isimli dizide Sinan rolünü oynamıştır. Ayrıca bu dizinin film versiyonunda da 4N1K ve 4N1K 2’de de yine Sinan rolleriyle beyaz perdede yer almıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün