Diziler

Kardeşlerim Orhan amca ölecek mi? Kardeşlerim Orhan diziden ayrılıyor mu?

Kardeşlerim Orhan amca ölecek mi? Kardeşlerim Orhan diziden ayrılıyor mu?, arayışı içine giren okurlarımız için Kardeşlerim Orhan amca ölecek mi? Kardeşlerim Orhan diziden ayrılıyor mu? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kardeşlerim Orhan amca ölecek mi? Kardeşlerim Orhan diziden ayrılıyor mu? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kardeşlerim Orhan amca ölecek mi? Kardeşlerim Orhan diziden ayrılıyor mu?

ATV ekranlarında Cumartesi akşamları yayına giren ilk bölümden bu yana izlenme rekorları kırmaya devam eden Kardeşlerim dizisi 12 Haziran cumartesi yeni bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Orhan Amcanın Doruk’u kurtarmak için kurşunların önüne atlaması ve yaralanması seyircileri adeta şoke ederken dizinin seyircileri ise kardeşlerim Orhan ölecek mi sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki kardeşlerim dizisi Orhan ölüyor mu? kardeşlerim Orhan ayrılıyor mu?

[wpcc-iframe allowfullscreen=”” frameborder=”0″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/LXIdG5oQWdA?rel=0″ style=”position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%” width=”640″]

KARDEŞLERİM ORHAN AMCA ÖLECEK Mİ?

Kardeşlerim dizisi 12 Haziran son bölümde Berk’in tiyatro oyunu adeta gerçeğe döndü. Berk, tiyatro oyununda Tolga’nın intikam planını anlatmıştı. Lakin bir anda işler karışmış ve beklenmedik korku dolu anlar gelişmişti. Tiyatro oyununda Tolga sahte silah yerine gerçek silah kullandı ve içini mermi ile doldurdu. Bu sahnede Ömer silahı Doruk’un göğsüne dayıyor. Berk’in olayı Orhan’a anlatması ile birlikte Doruk kurtuluyor fakat Orhan amca vuruluyor. Tiyatro oyununda rol alan Ömer elimdeki gerçek silah ile amcası Orhan’ı karnından Yaralıyor.

Kardeşlerim Oğulcan Cihan Şimşek kaç yaşında nereli?

Kardeşlerim Oğulcan Cihan Şimşek kaç yaşında nereli?

kardeslerim-orhan-amca-olecek-mi

KARDEŞLERİM ORHAN AMCA DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Kardeşlerim dizisi 17 Haziran son bölümde Orhan amca karnından vurularak yere yığıldı. Dizinin son bölümünün hemen ardından kardeşlerim 18 bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda Kadir cinayete teşebbüsten tutuklanıyor. Orhan’ın ölüp ölmediği ise halen bilinmemekte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün