Bilgi

Sedat Peker 10. video neden yayınlanmadı? Video yayınlanmadan TT oldu

Sedat Peker 10. video neden yayınlanmadı? Video yayınlanmadan TT oldu, arayışı içine giren okurlarımız için Sedat Peker 10. video neden yayınlanmadı? Video yayınlanmadan TT oldu ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Sedat Peker 10. video neden yayınlanmadı? Video yayınlanmadan TT oldu sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Sedat Peker 10. video neden yayınlanmadı? Video yayınlanmadan TT oldu

PTT 10 bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Rekoru Kırdı, Devam Ediyor

PTT 10 bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Rekoru Kırdı, Devam Ediyor

YouTube kanalında paylaşımı yaptığı videolarla gündemden düşmeyen Sedat Peker 10. video ne zaman yayına girecek? Sedat Peker 13 Haziran yeni video herkes aracılığıyla merakla bekleniyor. Twitter hesabından dün bir tweet paylaşan Sedat Peker bugün hala videosunu yayınlamadı. Sosyal medya kullanıcıları ise Twitter’da Sedat Peker’in videosunu beklediklerine dair çok sayıda paylaşımı yapınca Sedat Peker 10 etiketi ile TT oldu.

SEDAT PEKER 10 VİDEO NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Sedat Peker 10 video ne zaman yayına girecek, Sedat Peker 13 Haziran video yayınlayacak sorularının yanıtı şu anda arama motorunda en fazla araştırılanlar içinde yer alıyor. Sedat Peker ise sosyal platform hesabından yaptığı paylaşımda Sedat Peker 10. videonun yayınlanmayacağını açıkladı. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Sedat Peker, “40 yaşından genç kardeşlerim (40 yaşından büyükler misafir) Güvenli bir ortam halen oluşturamadım. Bundan dolayı videoyu yayınlayamayacağım. Lakin hemen bozulmayın. Aperitiften daha kuvvetli ara sıcaklar mutlaka yayınlayıp bunları deli edeceğim (yayın instagram / twitter hesaplarımdan olacak)” dedi.

sedat-peker-10-video-neden-yayinlanmadi

13 HAZİRAN SEDAT PEKER VİDEOSU YAYINLANACAK MI?

Sedat Peker Twitter hesabından yaptığı paylaşımda halen güvenli bir yer bulamadığını belirtirken Twitter ve Instagram hesaplarından yeni videolar yayınlamaya devam edeceğini fakat tarihin halen net olmadığını dile getirdi. Sedat Peker 13 Haziran 10. video yayınlanmaz kendi 20 Haziran Pazar günü yeni videonun gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün