Bilgi

Survivor elenen isim belli oldu! Aleyna mı Batuhan mı Ayşe mi! Acun Ilıcalı yanlışlıkla gösterdi

Survivor elenen isim belirlendi! Aleyna mı Batuhan mı Ayşe mi! Acun Ilıcalı farkında olmadan gösterdi, arayışı içine giren okurlarımız için Survivor elenen isim belirlendi! Aleyna mı Batuhan mı Ayşe mi! Acun Ilıcalı farkında olmadan gösterdi ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Survivor elenen isim belirlendi! Aleyna mı Batuhan mı Ayşe mi! Acun Ilıcalı farkında olmadan gösterdi sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Survivor elenen isim belirlendi! Aleyna mı Batuhan mı Ayşe mi! Acun Ilıcalı farkında olmadan gösterdi

Survivor elenen isim belirlendi! TV8 ekranlarında yayına giren Survivor veda eden isim belirlendi! Acun Ilıcalı ödül oyununu gösterirken elenen ismi farkında olmadan gösterdi. İşte Survivor bu akşam veda eden isim belirlendi.

Survivor Şampiyonlar eleme adayı!

Survivor 2021’de eleme adayları belirlendi. Batuhan, Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe’nin pota da olduğu eleme de veda eden isim belirlendi iddia edildi. Acun Ilıcalı yaşamımın en farklı konseyiydi diyerek Ayşe, Aleyna ve Batuhan potaya girdi. Erken final ismi verilen eleme Acun Ilıcalı aracılığıyla ödül oyunu paylaşımında belirlendi.

Eriksen öldü mü? Danimarka Finlandiya maçında Cristian Eriksen ne oldu? Vefat mı etti

Eriksen öldü mü? Danimarka Finlandiya maçında Cristian Eriksen ne oldu? Vefat mı etti

Acun Ilıcalı ödül oyununda gösterdi!

Acun Ilıcalı Bahamas ödülünü paylaşımı yaptı. Aynı mekanda olan bireyler elenen isimleri ve kalan isimleri açıkladı. Acun Ilıcalı Bahamas’ta paylaşımı yaptığı görüntünün ödül oyunu olduğu ve birden çok birinin ödül oyununda elenen ismin belirlendiğunu kelimelerine ekledi. 

Aleyna Kalaycıoğlu elenmedi!

Bahamas’ta Survivor Türkiye ve Yunanistan personellerini gördüğünü söyleyen Survivor fanatiği Aleyna Kalaycıoğlu elenmediğini kelimelerine ekledi. Aleyna net bir biçimde gördüğünü söyleyen Survivor fanatiği sonrası Aleyna Kalaycıoğlu Survivor 2021’de kaldığı bilgisine ulaşıldı!

Batuhan’da ordaydı!

Ödül oyunu Bahamalarda Batuhan karacakaya’nın da orda olduğu ve elenmediği bilgisine ulaşıldı. Batuhan ve Aleyna birlikte eğlendiklerini dile getiren Survivor fanatiği böylelikle elenen ismi ister istemez açıklamış oldu. Batuhan Survivor’da eleme potasında çıktığı bilgisine ulaşıldı.

Survivor bu akşam Ayşe mi elendi?

Batuhan ve Aleyna’nın Bahama tatilinde olduğu iddiası sonrası Survivor veda eden isim belirlendi. Survivor 2021 bu akşam Ayşe elenecek gibi duruyor. Sadece bir kişi değil, bir kaç kişi Ayşe’nin ödül oyununda yer almadığı ve yarışmaya veda ettiğini dile getiriyor.

Survivor Ayşe Batuhan ve Aleyna SMS Sonuçları nasıl?

Survivor’da Ayşe, Batuhan ve Aleyna SMS sonuçlarına ise, Aleyna dev bir destek aldı. Aleyna Kalaycıoğlu kesinlikle elenmediği bilinmekte. SMS sonuçlarına göre Batuhan yada Ayşe elenmesi bekleniyor. Ayşe ve Batuhan SMS Sonuçlarında da Ayşe’nin elenmesi olabilecek. Bu akşam Survivor yüksek ihtimalle Ayşe elveda diyecek gibi duruyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün