Diziler

Kebap Theory Oyuncuları Kadrosu Listesi ve Dizi Konusu, Fragmanı ve Hangi Gün Ne Zaman

Kebap Theory Oyuncuları Kadrosu Listesi ve Dizi Konusu, Fragmanı ve Hangi Gün Ne Zaman, Dizi haberleri kategorimizde Kebap Theory Oyuncuları Kadrosu Listesi ve Dizi Konusu, Fragmanı ve Hangi Gün Ne Zaman ile arayışlarınızı geniş bir şekilde bir biçimde yanıtlandıracağız. Paylaşımımızın  detay bölümünde yanıt aradığınız Kebap Theory Oyuncuları Kadrosu Listesi ve Dizi Konusu, Fragmanı ve Hangi Gün Ne Zaman sorusunu geniş bir biçimde açıklamaya çalıştık

Kebap Theory Oyuncuları Kadrosu Listesi ve Dizi Konusu, Fragmanı ve Hangi Gün Ne Zaman

Bu gün kulislere düşen yeni bir dizi haberi komedi sevenleri heyecanlandırdı. İsminden de anlaşılacağı gibi çok orjinal ve bu güne kadar işlenmemiş bir konuyu ele alacak Kebap Theory oyuncuları ve kadrosu kimdir ? Kebap Theory hangi gün ne zaman yeni bölümleri ile ekranlarda olacak şimdiden fazla merak ediliyor. Dizinin ilk haberlerini size sunalım.

Kebap Theory Oyuncuları Kadrosu Listesi ve Dizi Konusu, Fragmanı ve Hangi Gün Ne Zaman

Kebap Theory Oyuncuları Kadrosu Kimdir ?

Yerli korku filmlerinlerinin ileri gelen senaristi Mustafa Miraç’ı El Ummar ve Mazlum Kuzey Kuddisi filmleri ile tanıdık. Ayrıca tanıtımını paylaşımı yaptığı Uçurum filmi ile de 2019 senesinde adından söz ettiren senaristler içinde yer alıyor. Lakin bu sefer korkutmayacak güldürecek. Korku filmi konusu yazmak komedi konusu yazmak kadar zordur. Direk duygulara hitap eder. Aksiyon ve gerilim filmlerinin sahne yazarlığı daha çok görüntü oyunculuk ve efektlere bağlı olur. Korku filmlerinin usta senaristinden Kebap Theory komedi dizisi geliyor. Kadir Ergin’in yöneteceği dizinin oyuncuları kimdir ?

Kebap Theory Oyuncuları Kadrosu Kimdir ?

Mustafa Miraç Kimdir ? Kebap Theory Başrol Oyuncuları Listesi

Korku filmi senaristi Mustafa Miraç yazdığı dizide baş rol oynayacak. 15 Kasım 1985 doğumludur. İlk öğretimini Ankara Yenimahalle Anadolu Teknik Lisesi’nde okumuştur. Gazi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra ikinci üniversitesi olan Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Tarihi Bölümü’nü başarı ile bitirdi. Şuanda evlidir ve Miraç adında bir oğlu bulunmaktadır. Aslını söylemek gerekirse oyunculuğa ilgisi ilkokul zamanlarından beri vardı. Okulun tiyatro takımında yer alarak ilk oyunculuk tecrübelerini kazandı. Ayrıca kendisi profesyonel lisanslı dansçıdır. Lise zamanında katıldığı dans yarışmalarında Türkiye çapında dereceler elde etmiştir.

Mustafa Miraç Kimdir ? Kebap Theory Başrol Oyuncuları Listesi

-Modern Dans / Ankara 2.si
-Modern Dans / Türkiye 2.si
-Latin American ve Modern Çiftlerde Avrupa 3.sü
-Sportif aerobıc 6’lı erkeklerde Türkiye 1. Liği ile kendisini tanıtmayı başarmıştır. İlk olarak çocuk oyunları yazmaya başladığı senaryo deneyimini ilerleyen zamanlarda geliştirmeyi başarmış profesyonel eserlerde senaristlik yapmıştır. Adak onun ilk filmi olmuştu. Sonraki senelerda ise sayısız film yazan Mustafa Miraç şimdi kendi yazacağı komedi dizisi Kebap Theory’nin başrol oyuncuları içinde olacaktır.

Kebap Theory Oyuncu Kadrosu Kim

Kebap Theory Oyuncuları Kimdir Listenin Başında Kübra Kılınçkaya Başrol Oyuncusu Oldu

Güzelliği ile yeni 2019-2020 komedi dizisindeki baş rol oyuncusu gözleri üstüne topluyor. 1991 doğumlu 28 yaşındaki oyuncu Kübra Kılınçkaya kimdir ? İstanbul’da dünyaya gelmiş oyuncu o senelerda nereden bilebilirdi ki ailesi onun büyüyüp ünlü bulunacağını. Kebap Theory başrol oyuncuları kimdir dediğinizde bugün benim diyen Kübra eğitim yaşamını İstanbul’da tamamlamıştır. Kübra’yı en iyi 2018 senesinde oynadığı Kafir isimli film ile tanıdık. 2019 senesinde Astral Seyehat filminde oynamıştır. Yapılan röportajlarda korku filmleri izlemediğini geceleri uyuyamadığını söyleyen sanatçının korku filmlerinde baş rol oyunculuğu yapması çok enteresantir. Yine 2019 senesinde gösterime giren Kulyas:Lanetin Bedeli korku filminde oynamayı başarmış oyuncu şimdi komedi dizi Kebap Theory başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkıyor.

Kebap Theory Oyuncuları Kimdir Listenin Başında Kübra Kılınçkaya Başrol Oyuncusu Oldu

Kebap Theory Dizisinin Konusu Nedir ?

Mustafa filmde kebap ustasını hayat verecek. Aslını söylemek gerekirse senaryoyu kendisi için yazmamıştı. Yapım şifrketina sattıktan sonra yapımcının evinde ziyaret ettiği Mustafa’ya başrol oyuncususun dediğinde çok şaşırdı. O gün Mustafa’nın hazırladığı yemeği yapımcı çok beğendi. Bir yemek ile dizideki baş rol oyuncusu olan Mustafa ilk defa bir dizide oynayacak hem de korku filmi senaristi olarak komedi dizisinde. Mustafa yaptığı röportajda kebap tadında bir komedi dizisi çekiyoruz dedi. Kübra Kılınçkaya ise dizide eşi rolünde olacak. Kebapçımızın tek hayali işini geliştirmek ve dünya çapında tanınan bir isim haline gelmektir. Talihsizlikler ona her zaman çelme takacaktır. Yaşanacak olanlar ise traji gülünç hadiselerin konusunu oluşturacaktır.

Kebap Theory Dizisinin Konusu Nedir ?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün