Diziler

Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?

Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?, arayışı içine giren okurlarımız için Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman? ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman? sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Kefaret Final Yapacak Mı? Kefaret Bitiyor Mu? Final Ne Zaman?

Nurgül Yeşilçay, Yurdaer Okur, Mert Fırat gibi isimlerin olduğu Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli hikayesinden bir araya getirilen Kefaret dizisi finali ne zaman?

Fox Tv’nin bi hayli beğeni alan dizisi Kefaret ilgi ile takip edilmeye devam ediliyor. Lakin dizinin hayranları endişeli. Çünkü dizinin finalinin eli kulağında. Peki Kefaret dizisi ne zaman final yapacak.

Kefaret dizisi ilerleyen bölümlerinden sonra bi hayli değişik bir imaj çizerek ve içerisine komedi öğeleri yerleştirerek düşen reytingler sonrası dikkatleri yeniden üzerine çekmeyi başardı. Kefaret dizisi için ise finla söylentileri dönse de hala resmi bir açıklama yok. 

Peki Kefaret final olacak mı?

Seyirciler dizilerinin finalinin yaklaştı görüşünde olsa da halen finale dahi bir resmi açıklama yayınlanmaması diziye dair umutları güçlendirdi. 

Daha önce 28. bölümünde final yapacak adı verilen Kefaret dizisi final haberlerini yalanlamaya devame ederek 29. bölüme imza atmıştı. Lakin dizi için bir gelecek hala görülmüyor. 

Dizi için seyirciler sezon finali umudunda olsa da dizinin Haziran sonlarında bitmesi bekleniyor. Dizinin gidişatı tüm poblemlerin hal olduğu yönünde. Yani Kefaret seyircileri önümüzdeki haftalarda final fragmanına hazır olmalı.

KEFARET KONUSU

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Erkan Petekkaya kovuldu! Acun Ilıcalı Kerimcan Durmazınki girsin diyince

Kırmızı Oda Delikanlı Sadi Erkan Petekkaya kovuldu! Acun Ilıcalı Kerimcan Durmazınki girsin diyince

Zeynep öğretmenin önce ufak kızı kaçırılarak ardından da en yakın dostu olan komşusu ile kocasının ilişki yaşadığını öğrenmesi ile alt üst olur. Kızını bulmak için senelerca denemediği yolu bırakmayan Zeynep’e yalnızca komiser Sinan yardımcı olmaktadır. Zeynep seneler önce kaybolan kızını bulduğunu sandığı bir an beklenmedik hadiselerin başlangıçı olacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün