Bilgi

Emeklilere 1.860 TL Emekli Promosyon Kampanyası, Son Başvuru 22 Haziran 2021

Emeklilere 1.860 TL Emekli Promosyon Kampanyası, Son Başvuru 22 Haziran 2021, arayışı içine giren okurlarımız için Emeklilere 1.860 TL Emekli Promosyon Kampanyası, Son Başvuru 22 Haziran 2021 ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Emeklilere 1.860 TL Emekli Promosyon Kampanyası, Son Başvuru 22 Haziran 2021 sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Emeklilere 1.860 TL Emekli Promosyon Kampanyası, Son Başvuru 22 Haziran 2021

Emekli maaş ödemeleri ile alakalı, Denizbank yeni bir promosyon kampanyası ile üyelerine umut oldu. Maaşını DenizBank üzerinden alan emekliler, 1860 TL’ye kadar emekli promosyonları alabilecekler. Sgk ile anlaşmalı olan bankaların yapmış olduğu, emekli promosyon kampanyalarına, bankalarda kendi politikalarına uygun olarak eklemeler yaparak, yüksek emekli promosyonu vermek istemektedirler. Emekli olan bireyler için bankalar bu biçimde kampanyaları, yaptıkları zaman yüksek emekli promosyonu alarak emekli maaşlarında, kendi bankalarına çekmektedirler. Emekli maaşınızı, Denizbank üzerinden kalıyorsanız yahut deniz, banka maaş taşıması yapmak istiyorsanız, yüksek emekli promosyonu alabiliyorsunuz. 

Denizbank’ın Yeni Emekli Promosyonu Nedir?

Denizbank üzerinden yalnızca emeklilere özel olarak verilen emekli promosyonları 1860 TL’ye kadar çıkabiliyor bunun için bankanın emekli olan bireylerden bazı istediği şartlar mevcuttur. 2500 TL ve üzerinde emekli maaş alan bireyler 1500 TL’ye kadar emekli promosyonu alabiliyorlar. Bu promosyon dışında bunun bunun yanında arkadaşını yahut eşini getirenlere de banka promosyon veriyor. Kişilerin maaşlarına göre siz değerli okurlarımıza ödemeler yapılacaktır. En fazla 5 kişi getirebiliyorsunuz. Böylelikle maaşınız da 1860 TL’ye kadar çıkıyor. Daha düşük maaş alan bireylerin daha düşük ödemeler aldığını aktarabiliriz. 

Denizbank’a Maaş Taşıma

Denizbank emekli promosyon kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız, emekli maaşınızı, Denizbank üzerinden almanız gerekiyor. Maaşınız, Denizbank’ta değilse ve üzerinde herhangi bir bloke yoksa Denizbanka maaşınızı taşıyarak, 3 yıllık kontrat yapıp, 1860 TL promosyon alabilirsiniz. Denizbank bunun bunun yanında emeklilere promosyon dışında de kampanyalar yapmaktadırlar. 

Denizbank maaş, taşıma işlemleri yapan bireyler ATM’ler üzerinden günlük 3000 TL’ye kadar para çekme işlemleri yapabilmektedir. Denizbank, mobil uygulaması, Denizbank, İnternet Şubesi ve ATM’ler üzerinden yapacağınız EFT ve havale işlemlerinde, emekli maaşınızın olduğu için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Emekli maaşınızı Denizbank şubesinden almaya devam ederseniz banka siz değerli okurlarımıza bi hayli hızlı kredi onayı verecektir. Emekli maaşı alan bireylere e mevduat hesabı açılması durumunda 6 ay boyunca en yüksek vadeli olan Hoşgeldin faizi ile işlem yaparak paranıza para katabilirsiniz. 

Denizbank, emeklilere en güzel yapılan kampanyalardan bir tanesi de bireysel ihtiyaç kredisi kampanyasıdır. Bu kampanya katılarak yüksek limitte kredi kullanabilir ve masrafsız kredi seçenekleriyle 36 ay vadeli işlem uygulayabilirsiniz.

Acil Para İhtiyacınız Varsa, 20 bin TL Ziraat Bankası'nda Hazır Kampanyası Başladı

Acil Para İhtiyacınız Varsa, 20 bin TL Ziraat Bankası’nda Hazır Kampanyası Başladı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün