Diziler

Pablo Escobar Narcos Uyarlaması! Sedat Peker’in Hayatı Netflix Dizisi Oluyor!

Pablo Escobar Narcos Uyarlaması! Sedat Peker’in Hayatı Netflix Dizisi Oluyor!, arayışı içine giren okurlarımız için Pablo Escobar Narcos Uyarlaması! Sedat Peker’in Hayatı Netflix Dizisi Oluyor! ile konu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk.. Yazımızın detay bölümünde yanıt aradığınız Pablo Escobar Narcos Uyarlaması! Sedat Peker’in Hayatı Netflix Dizisi Oluyor! sorusunu geniş bir biçimde inceleyebilirsiniz.

Pablo Escobar Narcos Uyarlaması! Sedat Peker’in Hayatı Netflix Dizisi Oluyor!

Narcos dizisine Türk rakip geliyor! Organize suç örgütü önderi olarak anılan iş adamı Sedat Peker paylaşımı yaptığı ifşa videoları ile devlettin üst düzeylerinden, belediyeler, gazetecilere, medya patronları, iş adamlarına kadar birden fazla birinin yaptığı yolsuzluk, hırsızlık, adam vurdurtma, mala çökme, manipüle gibi suçlarını paylaşımı yaptığı videolar ve belgelerle ifşa etmeye sürdürmekte. 

Mafyavatik dizilere merakı olan Türk halkına sevindiren bir haber! Sedat Peker’in yaşamı dünya çapında bir dizi olmaya hazırlanıyor! Eğer proje gerekli onayları alabilirse yer yerinden oynayacak bir dizi geliyor!

Sedat Peker’in her Pazar sabah erken saatleri civarında paylaşımı yaptığı videolar bir ülkeyi sarsan gerçekler olasa da halen konuyla ilgli ne soruşturma, ne istifa, ne halkın isyanı gerçekleşti. 

Lakin Sedat Peker’in videoları her hafta merakla bekleniyor. Sedat Peker’İn videolarının izlenme sayısı rekor düzeye ulaştı. YouTube Sedat Peker’e onay tikini dahi verdi.

En son bugün paylaşımı yaptığı videoda, belediyelerdeki yolsuzlukları, Demirören’e karşılıksız verilen kredileri ve Veyis Ateş gibi gazetecileri ifaşalayan ve yerin dibine sokan Sedat Peker’in yaşamı dizi oluyor.

SEDAT PEKER’iN HAYATI DİZİ OLUYOR

Şu aralar ise hiç şüphesiz en araştırılan Sedat Peker’in yaşamı oldu. Sedat Peker’in video ifşaları sonrası büyük bir hayran kitlesi de yaşandı. Sedat Peker’in konuşma tarzındaki içtenyet ve kendi dahil devletin içinde dönen her şeyi anlatması ve tarzı birden fazla kişiyi etkiledi.

Durumlar bu şekilde idrak edince Sedat Peker’İn araştırılan yaşamı da dizi projesi için bulunmaz bir kumaş oldu. Alınan bilgilere göre Netflix, Sedat Peker’in yaşamını 10 bölümlük bir dizi çekmek istiyor.

Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi!

Kağıt Ev Dizisinden Kötü Haber Geldi!

Kolombiyalı uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın anlatıldığı Narcos dizisinin Türkiye versiyonu gözüyle bakılan dizinin büyük bir ses getireceği düşünülüyor. Bu iddialar için ise Sedat Peker’in ne diyeceği merak konusu oldu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün